Rádio BLANÍK startuje projekt Milujeme Česko, zapojí posluchačskou komunitu

V pondělí 12. října startuje nový programový i online projekt Rádia BLANÍK s názvem Milujeme Česko! Nejposlouchanější regionální rádio zapojí do tvorby svou posluchačskou komunitu. K novému projektu vznikl i webový speciál.

radio-blanik-651

My Češi jsme velcí patrioti! A nestydíme se to přiznat. Máme nejlepší pivo! Hrajeme nejlepší hokej! Naše holky jsou nejkrásnější! Dali jsme světu silon, kontaktní čočky, slovo ROBOT i Jardu Jágra! A po české kuchyni se svého času olizovala i sama královna anglická…! Ale pozor – naše země toho nabízí mnohem víc! A u nás na BLANÍKU si o tom všem budeme v příštích šesti týdnech povídat,“ uvádí programový ředitel Rádia BLANÍK Dan Rumpík.

V novém projektu se počítá s aktivitou od posluchačů. „Zapojit se může každý! A pro mnohé budeme mít i sladký dárek – delikatesní čokoládové bonbony v originálním blanickém balení,“ dodává Rumpík.

K novému projektu byl vytvořen i webový speciál (microsite) na adrese RadioBLANIK.cz/Milujeme-Cesko. Zde je k dispozici i webový formulář k posílání textu, fotografií a videa. Tyto materiály se následně mohou objevit na Facebooku nebo YouTube kanále Rádia BLANÍK.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: