Rádio Blaník spouští ostré vysílání v Libereckém kraji

blanik_slunce_velkeNejposlouchanější regionální stanice v České republice Rádio Blaník pokračuje v posilování svého pokrytí. V pondělí 18. února spustí dvě nové frekvence v Libereckém kraji – konkrétně 107,4 MHz přímo v Liberci a 97,2 MHz v Jablonci nad Nisou.

Po spuštění dvou frekvencí v jižních Čechách tak bude možné Rádio Blaník poslouchat na dvou kmitočtech i v Libereckém kraji. Mělo by jít o první ostré vysílání pro tento kraj. Blaník přitom nedávno spustil dvě frekvence v jižních Čechách – 105,1 MHz v Jindřichově Hradci a 100,2 MHz v Písku.  Vedení avizuje i off-air akce v regionu, ale zatím bez bližších podrobností.

Rádio Blaník zároveň oznámilo i výsledek loňské předvánoční charitativní akce. Za necelých 18 dní se podařilo vybrat 180 tisíc korun, které byly slavnostně předány zástupkyním nadačního fondu Kolečko. Za vybrané peníze byl objednán Kolibřík – kostní akumulátorová vrtačka pro Centrum dětské traumatologie v Českých Budějovicích.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. _Ovi

    Koukám, že včerejší tisková zpráva Blaníku byla bezmyšlenkovitě převzata včetně chybné frekvence pro Jablonec. Překlep je dokonce přímo na webu stanice. Jablonečtí, když už se rozhodnete pro Blaníček, raději zkuste 92,7 (Žižkův vrch). Pro úplnost dodávám, že liberecká 107,4 má vysílač na sídlišti Broumovská.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: