Rádio Blaník soutěží o prodloužený rodinný víkend a soukromý koncert

blanik_slunickoPosluchači Rádia Blaník mohou celý tento týden soutěžit o prodloužené víkendy pro celou rodinu v luxusním wellness hotelu Monínec. Součástí je bohatý doprovodný program včetně soukromého koncertu Jakuba Smolíka nebo táborák s Vojtou Nedvědem pro všechny zúčastněné.

Pobyt se uskuteční od příštího čtvrtka do neděle. Redakci RadioTV o tom informoval programový ředitel Rádia Blaník Daniel Rumpík. „Naši posluchači si mohou jak odpočinout po boku svých blízkých, ale k tomu navíc užít pestrý program od Rádia Blaník a možná i najít nové přátele,“ říká Dan Rumpík.

Na posluchače čeká od čtvrtka do neděle (27.9. – 30.9.) skutečně celá řada milých překvapení a hezkých dárků. Hned první večer to bude například soukromý koncert Jakuba Smolíka! Chybět nebude ani pravý táborák s Vojtou Nedvědem, česká diskotéka s moderátory Rádia Blaník nebo netradiční prohlídka zámku a celá řada dalších sportovních a odpočinkových aktivit,“ dodává Vláďa Slezák, který celou tuto akci připravuje.

Soutěž o rodinný víkend je součástí ranního vysílání Rádia Blaník po celý tento týden. Posluchači se mohou kdykoli přihlásit na stránkách rádia.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: