Rádio BLANÍK s novou výletní rubrikou, obstará ji herečka Eva Holubová

radio-blanik-651

Novým členem týmu Rádia BLANÍK se stala herečka Eva Holubová. Bude hlasem nové rubriky Sláva, nazdar výletu, kterou stanice poprvé uvede dnes, tedy v pondělí 19. ledna.

Historická města, malebné vesničky, unikátní kuriozity a k tomu spousta fascinujících příběhů a lidských osudů! Tak líčí obsah nové rubriky Dan Rumpík, programový ředitel Rádia BLANÍK. Nový pořad se v programu Rádia BLANÍK bude objevovat každý den od pondělí do pátku vždy v 11:10. „Celý národ ji zná z mnoha legendárních filmů, ale možná jen málokdo ví, že je to také velká a vášnivá výletnice! Na výlety po krásách naší země vyrážela už od dětství a my jsme rádi, že našim posluchačům v našem vysílání prozradí leccos zajímavého o místech, kam by si také oni mohli vyrazit na hezký výlet,“ říká Rumpík.

Sláva, nazdar výletu – pět dnů v týdnu

Mně se moc líbí název toho pořadu, ale cítím v tom i kus ironie, protože můj tatínek tu písničku moc rád zpíval. Pamatuji si, jak jsme procházeli Krčí, lidé byli na zahrádkách a táta si velmi falešně písničku prozpěvoval. Já měla chuť propadnout se do země,“ zavzpomínala Eva Holubová.

Historická města, malebné vesničky, unikátní kuriozity. To vše se v rámci nové rubriky objeví v programu Rádia BLANÍK každý den od pondělí do pátku vždy v 11:10.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: