Rádio Blaník pokračuje v narozeninových oslavách koncertem v Plzni-Lochotíně

radio-blanik-651

První ze tří koncertů k patnáctým narozeninám Rádia BLANÍK proběhl v sobotu 17. května v Pardubicích-Svítkově. Druhá akce proběhla 24. května v Plzni-Lochotíně, do třetice budou moci posluchači v červnu navštívit Konopiště.

Rádio BLANÍK a hvězdy česko-slovenského hudebního nebe sešli na narozeninové oslavě v amfiteátru v Plzni-Lochotíně. Letos jde o druhý ze tří narozeninových koncertů, celkem však jde o třetí narozeninový koncert v Plzni v posledních letech. „Když se podíváme zpátky, oba předchozí koncerty se v Plzni povedly! Tisícům nadšených posluchačů jsme přivezli ty největší hvězdy české populární hudby. Za všechny jmenujme Olympic, Hanu Zagorovou, Petra Koláře, Věru Špinarovou, Petra Rezka, Jakuba Smolíka, Václava Neckáře, a spoustu dalších. A můžeme slíbit, že i ten letošní program bude nabitý skvělými jmény,“ prozradil šéf marketingu Rádia BLANÍK Vladislav Slezák, který má i letos koncert na starosti. Ten letošní se uskutečnil v sobotu 24. května od 12:30.

A jaké gratulanty přivítalo Rádio Blaník letos na pódiu? Do Plzně – Lochotína dorazila Helena Vondráčková, Václav Neckář se skupinou Bacily, Jakub Smolík, Peter Nagy, Jitka Zelenková, Katapult, Wabi Daněk, Josef Vágner nebo Jarda Hypochondr. Své první vystoupení pro Rádio BLANÍK pak v Plzni – Lochotíně prožila slovenská zpěvačka Kristina a také skupina Žlutý pes.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .