Rádio Blaník pokračovalo v oslavách v Plzni-Lochotíně

blanik_slunce_velkeSlunečné počasí, tisíce nadšených lidí a potlesky na otevřené scéně! Tak popisuje druhé letošní narozeninové oslavy narozenin Rádia Blaník programový ředitel stanice Dan Rumpík. „Po Tisové u Vysokého Mýta jsme zavítali do Plzně-Lochotína. Zdejší letní amfiteátr se ukázal být dobrou volbou, kterou si kvitovali nejen návštěvníci, ale také samotní interpreti,“ říká šéf rádia, jehož hudební formát je vzorem pro mnoho českých broadcasterů.

Rádio Blaník a jeho posluchače přivítal na úvod legendární zpěvák Václav Neckář, kterého doprovodila skupina Bacily. Kromě řady písniček, které již doslova zlidověly, zazněla v závěru jeho vystoupení i známá Půlnoční. Publikum se tak dostalo už v začátku koncertu do správné provozní teploty a se svým milovaným zpěvákem si všichni s chutí zazpívali!

Dalšími gratulanty byly Kamélie, po kterých se na pódiu objevil také Dalibor Janda. Slavný „Hurikán“ vsadil na největší hity své bohaté kariéry a vysloužil si mohutné ovace. Poté jsme přivítali Petra Jandu, kterému Rádio BLANÍK popřálo i na Lochotíně vše nejlepší k jeho významnému životnímu jubileu. Vůdčí osobnost skupiny Olympic totiž letos oslavil sedmdesátiny a během svého vystoupení ukázal, že je ve skutečně skvělé kondici.

blanik-lochotin-1

Jakub Smolík nechyběl s jedinou výjimkou na žádném Narozeninovém koncertu Rádia BLANÍK. „Před dvěma lety jsem byl v USA a na blanický koncert jsem z toho důvodu nemohl dorazit. Jinak jsem skutečně nechyběl ani jednou a přiznám se, že mi je opravdu velkou ctí být takovým koncertním inventářem Rádia BLANÍK,“ prozradil idol mnohých žen a dívek, který tedy dorazil i sem a rozezpíval celý zaplněný areál. Po jeho vystoupení následoval slavnostní křest nového alba s názvem Rádio BLANÍK HEZKY ČESKY 3. Kmotry tohoto dalšího blanického CD s celkem sedmnácti hezkými českými písničkami se stali Jakub Smolík, bratři Honza a František Nedvědi, a také Vláďa Slezák s Dušanem Kotorou, kteří zastupovali Rádio BLANÍK.

Po křtu pak na pódium dorazil tým Rádia BLANÍK a společně s posluchači a zpěvákem Josefem IX. si všichni zazpívali novou blanickou hymnu Léto s Blaníkem, která je jako bonus umístěna také na novém albu. Výjimečně obsazený program byl v plném proudu! Po vystoupeních bratří Nedvědů a Petra Koláře dorazil Petr Rezek. Zpěvák nadchl nejen plejádou svých největších hitů, ale také svým spontánním výletem doprostřed publika!

blanik-lochotin-3Křest nového CD Rádia Blaník.

A pak už následovalo velké finále plzeňského koncertu! Zpěvačka Hana Zagorová vybrala skutečné bonbonky ze svého bohatého repertoáru. A navíc si na pódium pozvala milé hosty. Kromě Petra Rezka dorazil i skladatel Karel Vágner, který si s oblíbenou zpěvačkou zazpíval slavnou písničku Hej mistře basů! Jenom doplňme, že oba pánové letos stejně jako Petr Janda slaví své sedmdesátiny!

Koncert pro všechny bezva lidi se v Plzni-Lochotíně vydařil skutečně na jedničku! Rádio BLANÍK děkuje všem za účast a zároveň všechny srdečně zveme na velkolepé finále našich narozeninových oslav, které proběhne v sobotu 2. června na Konopišti.

blanik-lochotin-vaclav-neckar-2Václav Neckář dostal publikum do varu díky známé písni Půlnoční.

Za fotografie děkujeme Rádiu Blaník.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: