Rádio Blaník oslaví 14. narozeniny, odkrývá nabídku tří koncertů

blanik-slunicko-podzimNejúspěšnější regionální rádio Blaník v květnu oslaví 14. výročí zahájení vysílání. I letos zve posluchače na další sérii svých Narozeninových koncertů. Koncerty proběhnou na plochodrážním stadionu v Pardubicích-Svítkově, v amfiteátru v Plzni-Lochotíně a v přírodním divadle na Konopišti. Tradičně vystoupí přes deset interpretů a kapel, které tvoří kostru hudebního programu Rádia Blaník.

Letos slavíme již čtrnácté narozeniny a také tentokrát to bude samozřejmě ve velkém stylu! S těmi, kteří nám dorazí popřát, se setkáme hned na třech místech – 18. května 2013 na plochodrážním stadionu v Pardubicích-Svítkově, 25. května 2013 v amfiteátru v Plzni-Lochotíně a velké finále našich oslav proběhne 1. června 2013 v přírodním divadle na Konopišti,“ říká Dan Rumpík, programový ředitel Rádia Blaník.

Konopiště je samozřejmě místo více než tradiční a naše narozeniny si bez koncertu v tomto fascinujícím areálu nedovedeme představit! V Plzni jsme byli poprvé loni a rádi se sem vracíme. Koncert v Pardubicích-Svítkově je pak naším dárkem posluchačům ve východních Čechách, pro které jsme vybrali areál plochodrážního stadionu. Tím je zaručen větší komfort a také lepší dopravní dostupnost pro všechny, kteří za námi na náš letošní úvodní koncert dorazí,“ dodává šéf programu Blaníku.

Pozvání letos přijali kupina Olympic, Hana Zagorová, Petr Kolář, Václav Neckář, Petra Černocká nebo další stálice české populární hudby Petra Janů. Po mnoha letech posluchačům zazpívá Věra Špinarová, ze Slovenska dorazí Miroslav Žbirka, společné hity zazpívají Petr Kotvald a Standa Hložek, a speciální nádech bude mít vystoupení Honzy a Františka Nedvěda. Honza Nedvěd totiž před časem avizoval, že by chtěl v létě ukončit svoji koncertní činnosti. Na Konopišti budou mít tedy posluchači a fanoušci písniček bratří Nedvědů jednu z posledních šancí vidět naživo koncertovat oba na jednom pódiu.

REPORTÁŽ A FOTOGALERIE: Podívejte se, jak loni Rádio Blaník pokračovalo v oslavách v Plzni-Lochotíně

blanik-lochotin-vaclav-neckar-2

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: