Rádio Blaník letos pořádá hned tři narozeninové koncerty

blanik_slunce_velke

Rádio Blaník zve své věrné posluchače na tradiční Koncerty pro všechny bezva lidi, tentokrát u příležitosti 13. narozenin. Vůbec poprvé ale letos Rádio Blaník uspořádá hned tři narozeninové koncerty, všechny zvou na hvězdný program a obsazení. Už tento víkend se ve vysílání můžete těšit na rozhovory s účinkujícími a pozvánkami na hudební představení.

Kromě Konopiště se slaví na dalších místech

Letos se narozeninové Koncerty pro všechny bezva lidi Rádia Blaník konají hned na třech místech. Tradičně přivítá nabitý program návštěvníky přírodního divadla na Konopišti, uskuteční se v sobotu 2. června od 12.30. Na pódiu vystoupí mimo jiné Václav Neckář, Hana Zagorová, Petr Kolář, Petr Janda, Ivan Mládek, Petra Janů a další. Vrcholem odpoledního programu bude vystoupení Karla Gotta.

Pro návštěvníky má Rádio Blaník ještě jednu pozitivní informaci: „Co se týče vstupného, pro vás máme dobrou zprávu. Všude kolem nás se zdražuje – u nás je tomu ale přesně naopak,“ uvedlo Rádio Blaník. Vstupenky na koncert na Konopišti stojí pro jednotlivce 250 Kč, rodinná vstupenka je o 100 Kč dražší. Před samotným koncertem na Konopišti ale proběhnou ještě dvě další, neméně zajímavé akce. Vstupné na ně stojí 150 Kč, resp. 250 Kč rodinné vstupné.

PSALI JSME: Rádio Blaník předalo Centru Paraple výtěžek z prodeje kalendáře

V sobotu 19. května se koncert uskuteční v areálu TJ Sokol v Tisové u Vysokého Mýta. Na příchozí se těší opět Václav Neckář, Petra Janů, Jakub Smolík, Dalibor Janda a další. Do třetice se těště na akci v amfiteátru v Plzni-Lochotíně, v sobotu 26. května od 12.30 vystoupí hvězdy jako Václav Neckář, Kamélie, Petr Rezek a mnoho dalších.

blanik_banner_original

Ochutnávka už tento víkend ve vysílání

Rádio Blaník už o tomto víkendu nabízí posluchačům malou ochutnávku. Sobota a neděle totiž budou patřit právě účinkujícím z Koncertu pro všechny bezva lidi. Osobnosti české populární scény popřejí Rádiu Blaník k jeho třináctým narozeninám, čekají vás i rozhovory. Součástí víkendového vysílání budou písničky, které možná na akci zazní. Třešničkou na závěr budou soutěže o CD vystupujících.

Autor článku:

Komentáře (1)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: