Rádio Blaník letos oslavilo Čarodějnice v Liberci

blanik-slunicko-podzimNejúspěšnější regionální rádio na českém trhu, Rádio Blaník, je konzervativní nejen svým formátem, ale i tím, jak dodržuje tradice. Proto i letos zve všechny malé a velké čarodějnice, ale také slovutné kouzelníky a čaroděje na tradiční Čarodějnice Rádia Blaník do Liberce, kde nedávno rozšířilo své pokrytí.

Setkání proběhne právě dnes, tedy v úterý 30. dubna 2013, poprvé v Liberci. Akce začíná v 17 hodin v Lidových sadech a připravena bude ohňová show, stánky s občerstvením i vatra, která samozřejmě nesmí na správných českých Čarodějnicích chybět. Svá kouzla pak přímo na pódiu ukáže nejslavnější český kouzelník Pavel Kožíšek a proběhne lampionový průvod.

Teprve nedávno jsme spustili vysílače jak přímo v Liberci, tak i v Jablonci nad Nisou. A právě tato akce bude naším prvním velkým pozdravem novým posluchačům. I z toho důvodu jsme se snažili nachystat skutečně bohatý program, který se doufám bude líbit,“ prozradil marketingový ředitel Rádia Blaník Vladislav Slezák.

V rámci kulturního programu vystoupí Petr Kolář, Naďa Urbánková nebo Josef Vágner. Vstup na akci je zdarma. Další podrobnosti zazní ve vysílání Rádia Blaník nebo přímo na webu RadioBlanik.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: