Rádio Blaník láká na koncert v Plzni – Lochotíně, kde vystoupí Olympic

blanik-logo-167Druhý ze série narozeninových koncertů Rádia Blaník se uskuteční v sobotu 25. května v Plzni – Lochotíně. Jednou z největších hvězd bude skupina Olympic, pro kterou to bude jedno z prvních vystoupení v nové sestavě. V programu vystoupí interpreti, kteří mají na svém kontě dohromady 9 zlatých, 19 stříbrných a 16 stříbrných Českých nebo Zlatých slavíků.

Trojici Petr Janda, Milan Broum a Jiří Valenta doplnil v roli hostujícího bubeníka Martin Vajgl, který nahradil nedávno zesnulého Milana Peroutku. Fanoušci skupiny Olympic tak mají právě v Plzni – Lochotíně jedinečnou šanci vzdát hold jeho památce a zároveň tak vyjádřit podporu celé kapele.

Dalším tahákem pro věrné posluchače může být vystoupení Věry Špinarové, která zazpívá své největší hity. Premiéru na letošním narozeninovém turné Rádia Blaník prožije i zpěvačka Petra Janů a na své fanoušky se těší také Petr Kolář a Petr Spálený, kterého doprovodí skupina Apollo Band a Miluška Voborníková.

Mezi dalšími účinkujícími je Jakub Smolík, Petra Černocká a Janek Ledecký. Podobně jako na prvním letošním koncertu v Pardubicích – Svítkově proběhne rovněž v Plzni – Lochotíně slavnostní křest zbrusu nového alba Rádio BLANÍK Hezky česky 4. Posluchači na tomto CD najdou výběr 18 českých písniček.

Koncert Rádia BLANÍK v Plzni – Lochotíně začíná v 12:30 s tím, že areál bude otevřen již v 11 hodin. Všechny podrobnosti jsou uvedeny na stránkách www.radioblanik.cz a ve vysílání Rádia BLANÍK.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: