Rádio Blaník na velikonoční pondělí hraje pouze česky

blanik_slunce_velkeVelikonoční program Rádia Blaník se odehrává jak v éteru tak mimo něj. V pátek 6. dubna završil promotým Jarní putování v obci Kamýk nad Vltavou, kde vystoupil i zpěvák Josef Vágner. Ve vysílání posílí české písničky, na Velikonoční pondělí bude Blaník hrát výhradně česky.

Přímo v našem vysílání se mohou posluchači po celé svátky dozvědět leccos o velikonočních zvycích a tradicích a s našimi oblíbenými zpěváky si budeme po celé svátky povídat, jak oni sami slaví Velikonoce. Povídat si budeme například s Jakubem Smolíkem, Petrem Rezkem, Petrou Janů, Věrou Martinovou nebo Františkem Nedvědem,“ říká programový ředitel Rádia Blaník Daniel Rumpík.

Tým Rádia Blaník zavítá i do známého Muzea rekordů a kuriozit, kde se podívá na nejzajímavější velikonoční kuriozity. Prozradí, kolik měří nejmenší pomlázka nebo jak velká je největší kraslice. „Navíc ale máme pro všechny jeden vskutku mimořádný hudební dárek! Po celé Velikonoční pondělí vám budeme hrát pouze české písničky, které máte rádi. Celý den pouze hezky česky! Ať už naši posluchači půjdou s pomlázkou nebo si jen tak posedí s přáteli, v pondělí jim bude s Blaníkem ještě více do zpěvu,“ dodává programový ředitel Rádia Blaník.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .