Rádio Beat začalo vysílat v Tachově

beat_velkelogo_noveNa Plzeňsku byl uveden do provozu další vysílač Rádia Beat. Od pondělního rána je možné poslouchat Beat i na frekvenci 96,2 MHz v Tachově a okolí. Informoval nás o tom ředitel rádia Beat Libor Ploček. Stanice má v portfoliu přes 40 různých vysílačů, původně přitom začínala jako regionální žánrové rádio pro Prahu.

Vysílač byl uveden do provozu v pondělí 23. dubna v ranních hodinách. Dokrytí různých oblastí bude pokračovat, Beat má v licenčních řízeních ještě minimálně dvě frekvence, další frekvence jsou průběžně v koordinaci. Stanice patří do portfolia mediální skupiny Radio Investments, která provozuje alternativní Rádio 1, hiphopové Rádio Spin, skupinu Kiss rádií a Country radio.

Autor článku:

Komentáře (6)

 1. violista

  No nevím, nepodařilo se mi to vůbec naladit :-( Přitom SAMSONA na 105,6 naladím. Zkusím ještě později. Možná jedou slabším výkonem takže mám smůlu. Ten Cheb se taky úplně vytratil, přitom jsem jej dříve tak nějak ještě poslouchal a dal se naladit.

  1. Jose

   Tak, že to vysílá, to jsem dnes ráno zaslechl na Beatu, tak minimálně 3x. Ovšem má to 200W, jako ostatně většina vysílačů Beatu. Takže kam to až doleze, to ví pán bůh…

 2. violista

  Jo, je to dobrý :-) večer se podařilo naladit. Sice jen MONO, mírně to prská a bez RDS ale hraje to. S lepší anténou to bude snad hrát – mám už něco slíbeno. Ovšem majitel nějak moc nekomunikuje, tak uvidíme. Odpoledne mi jel PC, ten to mohl zarušit tak že to nešlo naladit vůbec. Počítač dělá divy :-D

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .