Rádio 1 v pátek ve znamení londýnské hudební scény

radio1Alternativní Rádio 1 připravuje na pátek 11. května celodenní setkání s londýnskou hudební scénou. Četné projekty a umělce, kteří v Londýně působí nebo působili, posluchačům Radia 1 přiblíží moderátoři Jana Kománková, Dan Walterstein, Babe LN a Jirka Šteffl. Speciální „londýnské vysílání“ na Radiu 1 poběží od 6 do 20 hodin.

Vysílání otevře od šesti do devíti hodin Jana Kománková, od devíti do dvanácti dopoledne naváže Dan Walterstein. Prvním odpoledním blokem provede posluchače Babe LN a odpolední blok od 15. do 19. hodiny patří Jirku Štefflovi. Na vysílání jednotlivých DJů naváže v 19:00 pravidelný pořad CD Nonstop, který tentokrát představí dvojici The Chemical Brothers a jejich výběr Singles 93-03.

Den s londýnskou hudební scénou pak večer vyvrcholí vystoupením projektu Unkle Sounds, za kterým stojí James Lavelle, spoluzakladatel legendární kapely Unkle. Ta právě z Londýna určovala směr elektronické, trip-hopové a downtempo scény. Projekt Unkle Sounds se představí v pražském klubu MeetFactory, předskakovat mu bude domácí producent Real Transported Man, který vystoupí živě s kapelou.

main_radio1

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: