Rádio 1 nabídne záznam koncertu Priessnitz

radio1-logo-167Priessnitz jsou ojedinělým zjevením českého rocku a mají pověst jedné z největších koncertních atrakcí domácí klubové scény. Pražské alternativní Rádio 1 nabídne záznam jednoho z vystoupení této kapely v pořadu On Stage.

Server RadioTV o tom informovala Klára Vlková z produkce Rádia 1. „Vystoupení Priessnitz odvysíláme v úterý (26. března) ve 22:00 v rámci pořadu Radio 1 On Stage. Vystoupení kapely proběhlo v prosinci 2007 v rámci jejich společného koncertu se skupinou Prouza v pražském Lucerna Music Baru,“ napsala Vlková v tiskové zprávě.

Vystoupení Priessnitz bývají působivá, skupina na nich dokáže velmi sugestivně navodit zvláštní, neuchopitelnou atmosféru evokující tajemno rodných Sudet. Tu se jim podařilo přenést i na album Playlist (2004) zachycující jejich živé vystoupení z Paláce Akropolis.

V dalších vydáních Radio 1 On Stage se objeví Sofa surfers (9. dubna) a Herbaliser (26. dubna).

Radio 1 vysílá v Praze na frekvenci 91,9 MHz, a přes internet. Je součástí mediální skupiny GES / Radio Investments, která vlastní a provozuje i Country rádio, Rádio Spin, Radio Beat a rozhlasové sítě Kiss a Hey.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: