Rádio 1 má další změny ve vedení, odchází David Štěrbáček

radio1_20letAlternativní rozhlasová stanice z portfolia mediální skupiny Radio Investments mění vedení. Radio 1 opouští jeho dosavadní ředitel David Štěrbáček, který v něm působil od roku 1997. Již v dubnu opustil tuto stanici i Saša Michalidis, který byl jednou z ikon stanice. Ve vedení i nadále zůstává Lenka Wienerová.

O hudbu a program Radia 1 se nadále bude starat Petr „Pierre“ Urban ve spolupráci s Petrem Metelkou. Všechny personální změny nastanou s účinností od 1. srpna letošního roku. Server RadioTV o tom informovala Klára Vlková z Rádia 1.

David Štěrbáček v Radiu 1 působil od roku 1997, kdy nastoupil do rodícího se obchodního oddělení. Od roku 1998 pravidelně moderuje ve vysílání Radia 1 a v roce 2007 se stal programovým ředitelem stanice. Od dubna 2011 zastával funkci ředitele Radia 1 poté, co management stanice opustil Saša Michailidis.

PSALI JSME:
Rádio 1 zahájilo oslavy 20. narozenin
David Štěrbáček – 18 let bez playlistu
Průkopnické stanice – Rádio 1

main_radio1
Rádio 1 se i nadále profiluje jako jedna z nejortodoxnějších alternativních stanic na českém trhu. I nadále vysílá alternativní hudbu bez fixního playlistu a staví svůj program na speciálních žánrových pořadech a respektovaných osobnostech z různých oblastí hudby. Stanice je součástí portfolia skupiny Radio Investments, která vlastní i Country rádio nebo classic rockové Rádio Beat.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .