Rádia Kiss přišla s novým programem, úpravy stihly ranní a odpolední show

kissradioPoměrně významné, neřkuli radikální změny představila rádia Kiss během letošního podzimu. Stručně vám je dnes představíme. Novou odpolední show má například rádio Kiss Hády, „Odpolední Kisslík“ má jako průvodce dva jmenovce Ondřeje. Revoluční obměnou prošlo programové schéma rádia Kiss Jižní Čechy, odpolední dvojice má ranní drive a ostřílený matador z večerního bloku má odpolední prime-time.

Kiss Hády dává odpoledne „Kisslík“

Petr Zakopal, průvodce ranním vysílání rádia Kiss Hády, přibral od poloviny října do tandemu Míšu Migotovou. Oba moderátoři vždy nadhodí aktuální téma dne, k němuž se během vysílání mohou vyjádřit i samotní posluchači.

Novinkou je odpolední vysílací blok 15:00 – 18:00. Moderátora Ondřeje Nováka doplňuje v pásmu „O2 – Odpolední Kisslík“ kolega Ondřej Blaho (moderuje rovněž Dobré ráno na programu ČT2). V odpoledním programu rádia Kiss Hády uslyšíme mimo jiné rubriku „Ondrův špek“, náplní jsou písničky, které se podle stanice jinde neobjevují. Posilou večerního vysílání rádia Kiss Hády je Radek Bortlík, vítěz letního moderátorského konkurzu.

main_kiss_hady

Revoluční novinky na Kiss Jižní Čechy

Výrazné změny proběhly též v éteru rádia Kiss Jižní Čechy. Ranní vysílání dosud probíhalo ve formátu Jukeboxu, posluchači mohli posílat svá přání na písničky. Populární odpolední show Double párty s Jardou Košatkou a Coco Jambo se přesouvá do ranního bloku 6:00 – 9:00.

Odpolední show v čase 14:00 – 17:00 je od listopadu pod taktovkou ostříleného moderátora Václava Votavu (jehož posluchači znají spíše jako DJ Basslickera). Posluchači jej kromě jeho „Odpoledního Drivu“ mohou naladit též ve čtvrtek v pořadu Kissparáda TOP 20 (20:00), Back 2 Best (22:00) a Kissmánie (23:00). Novou podobu má též „Hitparáda v 5″, šest největších hitů z různých světových žebříčků má prostor ve všední dny po 17. hodině.

Stanice nasazuje též řadu dalších tematicky zaměřených pořadů. V pondělí po 20. hodině obsadí éter Kiss Jižní Čechy pořad „Fenomén“, náplní jsou hudební hvězdy současnosti (zmiňme DJ Bobo, Pitbull, Pink a jiní). Začínající i zkušení DJ z jihu Čech dostanou prostor v úterý po 20. hodině ve formátu „Hej Mr. DJ“. Po jeho skončení následuje „Kinetic On Air“ určen pro milovníky taneční scény.

main_kiss_jc

Mírné posuny též u Kiss Morava

Se začátkem nového školního roku představilo několik novinek. Moderátor René Kuboš se přesunul z odpolední show do „Ranního nášupu“, posluchače budí po boku Moniky Dudové-Sztefkové. V odpoledním bloku „Kiss Emergency“ doplní Jakuba Karcha Barbara Matosová.

Programové schéma doplnila i Retro Párty Show, každou středu po 21. hodině přivítá posluchače dvojice Patrika Mácha – Zuzana Střechová u songů, jejichž datum vzniku spadá do 80. a 90. let minulého století.

main_kiss_morava

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .