Květnové promo novinky – Svatba s neznámým a tisíc růží

radiotv22Jste ženatý nebo vdaná. Jak dlouho jste se s partnerem znali, než jste se vzali? Pět let, dva roky, půl roku, tři měsíce, čtrnáct dní nebo jste ho poprvé potkali až před oltářem? Něco takového zažijí dva posluchači rakouského hitového rádia Kronehit. To uvádí nejneobvyklejší svatební experiment v reality show nazvané Dva cizí – jedna svatba. Celou akci odstartovala ranní moderátorská dvojice Meinrad Knapp a Dani Linzer. Ti ve svém programu Dobré ráno Rakousko, který běží každý všední den od šesti do devíti hodin na Kronehitu, probírali následující příběh.

Meinrádova nejlepší kamarádka se rozvádí. Její manželství přitom bylo doslova učebnicovým příkladem vzorného vztahu. Ona a muž, se kterým se nyní rozvádí, se znali už od školky, kdy spolu trávili každou volnou minutu, takže se navzájem moc dobře znali. Meinráda tento rozchod natolik zaskočil, že vedl s Dani diskusi o tom, jestli je dobré, když se partneři před svatbou znají dlouho. A tak ho napadlo dát dohromady manželství, kde se partneři nebudou znát extrémně dlouhou dobu, tedy od školky, ale naopak extrémně krátkou dobu. Tedy že se poprvé uvidí až před svatebním oltářem.

Dívkou na vdávání je dvaadvacetiletá Isabella z Vídně, jedna z nejodvážnějších žen Rakouska. Právě ukončila studium pedagogiky, je vysoká 167 cm, má modro-zelené oči, bydlí na privátu společně s jedním mužem, se kterým ale nic nemá. Je veselá, usměvavá a ráda si někam vyrazí. Vypadá jako herečka z “Coyote Ugly“ a už si vyzkoušela tancování na baru. Její muž snů by měl být sladký a milý, vypadat trochu jako Brad Pitt, musí ji dávat pocit, že ona je něco výjimečného, měl by být velký a sportovní. V žádném případě nesmí nosit náušnici, piercing na prsou a dlouhé vlasy.
Isabella se samozřejmě pravidelně objevuje ve vysílání. Společně s ní nechybí její nejlepší kamarádka Norah. Do éteru se svěřuje s detaily ze svého života, mluví o svých předchozích vztazích. Muži, kteří mají zájem se s ní seznámit, tak mohou jednoduše udělat na internetových stránkách rádia. Hlásit se můžou kandidáti z celého Rakouska. V dotazníku stačí napsat jméno, kontaktní údaje, svoje dobré a špatné vlastnosti, charakterizovat se, popsat svoji představu o partnerce a souhlasit s dalším použitím těchto dat.

Žádné foto není potřeba. Vítěze, který nakonec stane před oltářem vybere speciální svatební komise, psycholog, astrolog a nejlepší kamarádka Isabelly. Ta si potom vybraného muže vezme na svatbě svých představ. A jaké jsou její představy. Stejně jako Britney Spears se chce vdát v Little White Chappel v Las Vegas bez jakéhokoliv příbuzenstva. Na sobě bude mít bílé šaty s vlečkou. Ženich by měl mít slušivý oblek a hned po svatbě má následovat odjezd na líbánky do Karibiku. Mikrofony Kronehitu samozřejmě budou celou svatbu zprostředkovávat svým posluchačům.

Největší třídní sraz v Hesensku

I svatby se často probírají na třídních srazech. Harmony.fm se rozhodlo uspořádat největší třídní sraz v celém Hesensku. Kdokoliv se může přihlásit jako mluvčí třídy (buďto telefonicky nebo přes internetové stránky rádia Harmony.fm. Zúčastnit se můžou všichni absolventi, kteří končili školu před rokem 1985. To znamená, že se bude jednat o sraz minimálně po dvaceti letech. Ten kdo se přihlásí jako mluvčí třídy jen zadá svoje jméno, školu, třídu, rok a jméno třídního učitele. Seznam takto registrovaných tříd je na internetu.

Zájemci se tady mohou přihlásit, že přijdou. Sraz se uskuteční v rámci festivalu Golden Oldies 30. července. Která třída bude mít nejvíce účastníků, v případě rovného výsledku se bere ohled i na počet učitelů, pokud i ten bude stejný, určí vítěze los, vyhrává sraz s oldies kapelou, grilováním, nápoji a přenocováním v hostinci. Mezi páry, které se poznaly už ve škole se navíc vylosuje romantický víkend pro dva.

Nakopni si losa

Nelíbí se vám nabídka koncertů ve vašem okolí? Nevadí. Co třeba zajít na Eminema do Detroitu, Greenday do Londýna nebo na Black Eyed Peas do San Francisca. To teď svým posluchačům nabízí německé rádio bigFM. To si vymyslelo historku a losovi, který funí a poslouchá tu nejnudnější muziku. Každý teď má možnost ho nakopnout a jet na koncert. Stačí se jen přihlásit přes internet a pak už čekat. Až zavolá moderátor z rádia a posluchač zvolá heslo: „Kopni losa“, vyhrává tento týden exklusivní výlet do Paříže za superstar Jamiroquai. V dalších týdnech se bude hrát o už zmiňovaného Eminema v Detroitu, Greenday v Londýně a Black Eyed Peas v San Franciscu. Ti co nevyhrají dostanou cenu útěchy. Tou je vstupenka na koncert jihotyrolské skupiny Kastelruther Spatzen.

Tisíc růží pro každý okres

Tisíc růží pro každý vídeňský okres věnuje Radio Arabella. To tak chce svým posluchačům říct dík. Děkovat chce za věrnost, díky které se Arabella se svým formátem zaměřeným na střední generaci, stala po třech letech jednou z nejúspěšnějších soukromých stanic v Rakousku. Každý den rozdávají spolupracovníci rádia růže v jiném obvodu, kterému je i věnováno odpolední vysílání. Růže se rozdávají vždy od 15 do 18 hodin. Touto akcí chce stanice podpořit svoji image stanice, která vysílá pro všech třiadvacet vídeňských okresů.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .