Hitrádia dobývají Facebook a nabízí hity na přání

hitradio_web_mainAUDIO UVNITŘ – Hitrádia začínají obracet pozornost na aktuálně nejnavštěvovanější komunitní portál Facebook, a chystají několik zajímavých akcii. Na Hitrádio Apollo přibyly dva nové programové prvky, Hitrádia navíc hrají i úplně první singl ČeskoSlovenské SuperStar – Martina Chodúra. Podívejme se, co zajímavého se v rodině Hitrádií odehrálo v poslední době a na co se můžeme v budoucnu těšit.

Hitrádia začala ve větší míře komunikovat se svými posluchači prostřednictvím webové stránky Facebook.com. Během března byly vytvořeny specializované fanouškovské skupiny zvlášť pro každou ze stanic ze sítě Hitrádií. Pro posluchače jsou tu mimo jiné připraveny nejlepší okamžiky vysílání, zmiňme například důchodce Eduarda Kachličku.

Na Facebooku Hitrádií lístky na hokej zdarma

Pro hokejové fanoušky Hitrádio Orion připravilo skutečnou lahůdku – zcela zdarma můžete sledovat přímý přenos finálových zápasů hokejové extraligy v multikině Cinestar. Bohužel na tento týden je již kapacita plně obsazena, ale podobný nápad se cení. V jiných hokejových zemích, zejména v Kanadě a USA, je společné sledování přenosu z finálového utkání na ledě soupeře zcela běžné a to nejen v kinosálu ale i přímo na stadionu na velkoplošné obrazovce. Kinosál sice pojme jen přes stovku lidí, atmosféra bude i přesto bouřlivá.

cinestar-ostravaFinálovou sérii O2 Extraligy můžete sledovat i v kině. Foto: www.ostrava.cz

Víkendové hity na přání, lístky na muzikál a další hudební akce

Až do pátku si můžete vyzpívat vstupenky na nedělní představení muzikálu Jack Rozparovač. Více informací a ukázku najdete na fanwebu Hitrádia Magic.

K TÉMATU: Poslední song v hodině Hitrádií na přání

Jak už jsme vás informovali, poslední song v hodině víkendového vysílání Hitrádií patří výhradně posluchačům. Ti si pravidelně mohou zavolat do studia a zvolit, jaký hit má moderátor zahrát. Kontakty do jednotlivých studií najdete přímo na jejich internetové prezentaci.

POSLECHNĚTE SI: PÍSNĚ NA PŘÁNÍ NA HITRÁDIU ORION A MAGIC

K tématu hudby nesmíme zapomenout ještě na jeden fakt. V pondělí 19. dubna se v českých rádiích objevil vůbec první singl Martina Chodúra, vítěze prvního ročníku soutěže Česko Slovenská SuperStar. Exkluzivní premiéra plně autorského songu nesměla samozřejmě chybět ani ve vysílání Hitrádií. Píseň uslyšíte samozřejmě ve vysílání i nadále, ukázku najdete například na stránkách Hitrádia Vysočina.

Na Hitrádiu Apollo se zabydlely programové novinky

Jste-li posluchači ranního proudu 5-10 Vítka Šoukala na moravském Hitrádiu Apollo a uteklo vám něco z programu Dobré ráno, můžete to napravit. Vždy v sobotu mezi sedmou a devátou ranní nabízí stanice výběr toho nejlepšího za celý týden. Slyšet můžete třeba nikdy nespícího důchodce Edu Kachličku, pobavíte se i s další novinkou.

PSALI JSME: Na Hitrádiu Orion zasedá Rada starších

Také na Hitrádio Apollo doputovala rubrika Rada starších. Premiéra je připravena právě ve všední dny v Dobrém ránu, reprízy jsou nasazeny během dne a víkendu. Náplň tvoří odpovědí nejmenších dětí na záludné otázky. Rubriku uslyšíte v ranním bloku vždy deset minut před celou. Chcete-li, aby Hitrádio Apollo přijelo i do vaší mateřské školy, piště na mail apollo@hitradio.cz.

Hitrádio Apollo navíc hledá nového moderátora do svého týmu. Jestliže máte výborný hlasový projev a jste výraznou osobností s dobrou orientací ve společenském dění, obraťte se na barbora.sindelkova@hitradio.cz nebo volejte 581 004 434. Novou posilu hledá též Hitrádio Orion.

Jaké další akce se chystají?

Hitrádio Faktor rovněž nezahálí, jednou z akcí je možnost splnění snu stát se fotbalistou. Rodiče malých fotbalistů mohou svého sportovce dostat na jeden den mezi fotbalisty SK Dynamo České Budějovice. Podívá se do zákulisí a dostane kupu dárků. Stačí bedlivě poslouchat vysílání a zaslat registrační SMS: FAKTOR (mezera) FOTBAL (mezera) JMÉNO A VĚK na číslo 900 06 09. S Hitrádio FM Plus se přidává a vaše dítě se na den může stát fotbalovou hvězdou Viktorky Plzeň, vše proběhne 11. května. S Hitrádiem Faktor pak mohou děti jet na letní tábor do Nového Řadova u Stráže nad Nežárkou na počátku srpna. Soutěží se tento týden.

12. dubna odstartovala nová soutěž Hitrádia Magic Brno, hraje se v ní o „magickou pizzu do práce„. Až do 28. května se ve všední dny dozvědí posluchači výherní heslo. Jednomu ze zaregistrovaných posluchačů se následně pokusí moderátor dovolat, ten pak musí znát výherní heslo.

Hitrádio FM připravilo akci s názvem „Pošlete to dál!“. Hodnotnou cenu získá ten, kdo „naučí poslouchat Hitrádio své kolegy a známé„. Zaslat se musí registrační SMS ve tvaru FM (mezera) MOBIL (mezera) VAŠE JMÉNO A ČÍSLO na číslo 900 06 06. Moderátor dotyčnému zavolá a ten musí hned říct „Poslouchám Hitrádio FM.“ Sotěží se do 21. května mezi osmou a devátou ranní. Hraje se i o pobyt v letním táboře v jižních Čechách.

Rádio City neopakuje songy, vrací Muži vs. ženy

Rádio City se v dubnu uvedlo do svého vysílání nový prvek, během všední dnů v čase 9:00 – 17:00 slibuje, že nebude hrát ani jednu píseň dvakrát. V případě, že toto pravilo poruší a posluchač si „prohřešku“ všimne, navíc se dovolá jako první, získává 10 tisíc korun.

PSALI JSME: City s Krokodýlem slibují – Ani jeden song 2x

Do rozhlasového éteru se vrací i známá posluchačská hra Muži versus ženy. V lednu se soutěž nesla vysílání s mottem „Za Prahu krásnější„, tentokrát se bude hrát o deset wellness víkendů pro dvě osoby. Hraje se ve všední dny (6-9), moderátor zavolá dvěma posluchačům, postupně oběma pohlavím budou položeny tři vědomostní otázky. Vyhraje ten, kdo odpoví na více otázek správně. O hlavní cenu se bude hrát v pátek.

V Retro Music Hall se 30. dubna koná velkolepá akce ČARODĚJNICE V RETRU s Rádiem City. Opekát se budou špekáčky, nahlížet do budoucnosti můžete s kartářkami a čarodějkami, míchat se budou speciální lektvary. Čeká vás i spousta překvapení.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .