Fajn Radio Hity a Fajn North Music jsou tady

Dva týdny po přeměně chomutovské Agary došlo k přeformátování také na ústeckém North Musicu a olomouckém Radiu Hity. Obě stanice od dnešní půlnoci přidaly k svým názvům slovo Fajn a upravily hudební formáty. Zatímco Radio Hity hraje …Dva týdny po přeměně chomutovské Agary došlo k přeformátování také na ústeckém North Musicu a olomouckém Radiu Hity. Obě stanice od dnešní půlnoci přidaly k svým názvům slovo Fajn a upravily hudební formáty. Zatímco Radio Hity hraje podle téměř stejného playlistu jako pražské Fajn Radio a Agara, nový Fajn North Music hraje svůj vlastní výrazně hitový formát.

Radio Hity avizovalo změnu včera deset minut před půlnocí na svých internetových stránkách. „Máme pro Tebe příjemnou změnu! Od pondělí, 16. května poslouchej nové Fajn rádio Hity! Tvoje uši budeme zásobit těmi nejnovějšími HITY, super soutěžemi… Prostě hrajeme ve Tvém rytmu, nalaď si nás… Nebudeš litovat!“

Nejvýraznější změnou na obou stanicích je nový zvukový obal. Jingly jsou vyrobeny podle střihu pražského Fajn Radia a namluveny stejným hlasem. Moderátoři Radia Hity také často používají slovo Fajn a slogan Ve tvém rytmu.

Proměnou prošel také hudební formát na obou rádiích. Změna na Radiu Hity byla výraznější, stanice nyní až na drobné rozdíly způsobené odlišnou strukturou hodiny přebírá playlist pražského Fajn Radia. U North Musicu došlo jen k drobným úpravám a rádio si i do budoucna zachová jisté odlišnosti od ostatních stanic této skupiny. „North Music je již dlouho úspěšnou stanicí a proto není třeba provádět tak razantní změny. U tohoto rádia chceme i do budoucna zachovat určitá specifika,“ vysvětluje mluvčí Stamford Managing Tomáš Němčanský.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .