Erotické řádění Dr. Bubna

radiotv22Evropa 2 je jedno z nemnoha rádií u nás, které má svůj vlastní pořad o sexu a erotice. Vždy ve středu večer vás jím provede Dr. Buben…Myslím, že v životě je občas dobré, nachomýtnout se ve správnou chvíli na správném místě a nemusí se jednat zrovna o zlomové životní situace. Můžete například vyrazit v pátek večer s přáteli na diskotéku nebo do baru, ale z různých příčin se vrátíte totálně zpruzení. A nebo můžete dopadnout třeba jako já. Já jsem se v pátek nachomýtnul na akci, kterou pořádala Evropa 2 v Liberci a upřímně přiznám, že to žádný opruz nebyl.

Do Liberce totiž přijel Dr. Buben !

Pro ty z vás, kteří Dr. Bubna neznají, začnu trochu ze široka. Evropa 2 je jedno z nemnoha rádií u nás, které má svůj vlastní pořad o sexu a erotice. Každou středu večer mezi 23. a 1. hodinou vás Sexíčkem Live provede „kapacita“ v oboru sexuologie, kterou není nikdo jiný, než právě Dr. Buben spolu s moderátorem Luďkem Hrzalem. Je to dost ulítlý pořad, ve kterém se s notnou dávkou humoru hovoří o mnoha různých tématech. Namátkou bych vybral jen některá z nich: je to například sex, sex, sex nebo třeba sex. Pořádají se pokud možno ty nejpeprnější soutěže, řeší se ty nejintimnější záležitosti, do studia volají posluchači své názory a dotazy o sexu, na které Dr.Buben ihned reaguje. Ti z vás, kteří Sexíček Live občas poslouchají, mi jistě potvrdí, že Dr. Buben se – pokud jde o sex a erotiku – nezastaví opravdu před ničím.
Z toho, co jsem až dosud napsal, je myslím všem jasné, že samozřejmě nejde o pořad, který by měl, mohl nebo dokonce chtěl konkurovat například Červenání či jiným, opravdu naučným pořadům o partnerství, intimním soužití, erotice… Nicméně je mezi mladými lidmi velmi populární, o čemž jsem se na vlastní oči přesvědčil právě v pátek v Liberci, kde se konala taková výjezdní verze tohoto lechtivého programu.
Všechny ty, kteří se těší na pikantní detaily, zklamu. Žádné velké podrobnosti o páteční show se tady nedozvíte. Pokud vás k návštěvě nově rekonstruované diskotéky v libereckém Babylonu nepřesvědčilo ani telefonické pozvání samotného Dr. Bubna, které 14 dní před akcí pravidelně vysílala Evropa 2 a které končilo rozverně slovy: „…a holky – přijďte bez kalhotek!“ , tak už by vás těžko přesvědčilo cokoliv jiného. Pokud jste se ale nechali nalákat, bavili jste se myslím velmi dobře.
Soutěžilo se v takových disciplínách, které tu opravdu nebudu popisovat, neboť zatím tento server spolu s kolegy nepovažujeme za erotický :). Navíc si rozhodně o sobě nemyslím, že bych vám onu atmosféru a výkony soutěžících dokázal přes vaše monitory a modemy náležitě přiblížit. Snad jen pro představu: soutěž s romantickým názvem Svádění při tanci vyvrcholila naprosto naturalisticky tím, že soutěžící nakonec tančili zcela nazí, bez jakéhokoliv oděvu, díky čemuž si na své přišli nejen pánové, ale i dámy :) Jen podotknu, že se soutěžilo výhradně v erotických disciplínách a že soutěží bylo opravdu hodně…
O muziku se celý večer skvěle starali moderátoři Evropy 2 Marek Řeřicha a Luděk Hrzal. Tancechtivé návštěvníky Babylonu v podstatě nenechali vydechnout a tak byl parket zaplněn do časných ranních hodin, kdy akce končila. Podle mých informací se erotického řádění s Dr.Bubnem a Evropou 2 účastnilo přes 400 lidí. Pokud jste nebyli mezi nimi, máte holt smůlu. Inu, občas je dobré nachomýtnout se ve správnou chvíli na správném místě…

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .