Provozovatel Frekvence 1 a Evropy 2 má novou PR manažerku

Novou PR manažerkou a tiskovou mluvčí české pobočky Lagardere je od dubna Lucie Ryss. Bude zodpovídat za korporátní a krizovou komunikaci a produktové PR všech značek společnosti, tedy i rádií Frekvence 1 a Evropa 2.

Lucie Ryss. Fotografii poskytla skupina Lagardere Active ČR

Lucie Ryss. Fotografii poskytla skupina Lagardere Active ČR

Lucie Ryss přichází do Lagardere Active ČR s bohatými zkušenostmi z několikaletého působení ve veřejnoprávním rozhlasu i různých privátních médiích. Na své pozici se bude kromě externí a interní komunikace věnovat také CRS aktivitám společnosti,“ uvedl prezident Lagardere Active ČR Michel Fleischmann.

Těší mě, že jsem dostala příležitost pracovat pro společnost Lagardere, kterou vnímám jako velmi dynamickou a moderní. Po letech ve veřejnoprávním prostředí to pro mě bude nejen zásadní změna, ale především také pracovní výzva. Věřím, že zde naplno zúročím své zkušenosti, které jsem za léta působení v oblasti komunikace získala,“ uvedla v oficiální tiskové zprávě Lucie Ryss.

Na pozici PR manažerky a tiskové mluvčí Lagardere Active přichází z Českého rozhlasu, kde působila od roku 2006 jako specialistka komunikace. V ČRo se věnovala interní i externí komunikaci, organizaci eventů a mediálním partnerstvím.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .