Projekt CITY LIVE pokračuje: v Tančícím domě vystoupil Igor Timko a No Name

Exkluzivní hudební projekt sítě Hitrádií City Live pokračuje už třetím koncertem. Pozvání k unikátnímu živému vystoupení z pražského Tančícího domu tentokrát přijala kapela No Name. Koncert i tentokrát odvysílají Hitrádia společně s Rádiem City.

city-live-igor-timko

Mimořádné komorní koncerty českých i světových hvězd nabízí Hitrádio od tohoto ledna. Živé přenosy do vysílání Rádia City a jednotlivých Hitrádií už má za sebou kapela Kryštof nebo Bára Poláková. „Vybíráme si vždy ty nejlepší, u kterých víme, že jejich vystoupení přinese v živé podobě našim posluchačům něco navíc. A to je to, co chceme dělat obecně. Dávat něco navíc,“ vysvětlila programová ředitelka sítě Hitrádií Markéta Rachmanová.

Tentokrát volba padla na Igora Timka a jeho kapelu No Name. „Je to z naší strany výběr naprosto přirozený. Igor je tváří naší sítě, moderuje naši Hitparádu, a navíc jeho koncerty jsou vyhlášené energií a upřímným projevem. Bude to skvělé,“ je přesvědčená Rachmanová.

Igor Timko a No Name: koncert živě v pondělí 20. června od 15:00

Hitrádio může i díky exkluzivním koncertům akcentovat svůj nový slogan Rádio, které hraje. „Jsme prostě rádio, které hraje. A to i živě. Jsem přesvědčená, že to je to, co chtějí posluchač od rozhlasových stanic nejvíc ze všeho. Dobrou hudbu,“ dodává programová ředitelka sítě Hitrádií.

Živý přenos koncertu No Name z pražského Tančícího domu se chystá na 20. června v 15. hodin odpoledne. „Samozřejmě se bude také povídat a naše posluchače čeká i několik mimořádných překvapení. Také tentokrát bychom rádi nabídli našim fanouškům i videa na sociálních sítích a další překvapení,“ uzavřela Rachmanová.

Živě na City Live: Bára Poláková – Nafrněná

Kryštof: Pojď hledat břeh

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .