Hitrádia se přidávají k projektu CITY LIVE a vysílají unikátní živé koncerty

Exkluzivní hudební projekt City Live zamířil na Hitrádia. Síť rozhlasových stanic tak od ledna produkuje unikátní komorní koncerty českých i světových hvězd. Ty živě přenáší do svého vysílání a vytváří ojedinělou záležitost v českém éteru.

bara-polakova-city-live-noperex

Živé koncerty doprovází videostream přes Facebook

S projektem City Live původně přišlo pražské Radio City. V jeho rámci pořádá na výjimečných místech již několik let komorní koncerty největších hvězd. Letos se do projektu připojila také síť sesterských Hitrádií.

Zapojili jsme se velice rádi, chceme dělat originální akce s vysokou uměleckou hodnotou. Tato mimořádná záležitost v českém éteru měla dosud pouze pražský rozměr. Díky našemu pokrytí a velké posluchačské rodině ji my nabídneme celé republice,“ říká programová ředitelka sítě Hitrádií Markéta Rachmanová.

O první koncert pro Hitrádia se postarala v lednu nejúspěšnější česká kapela Kryštof. Přímý přenos z pražského Tančícího domu slyšely statisíce posluchačů. „Celý přenos navíc vyšperkovala skutečnost, že jsme na našich facebookových stránkách sdíleli živé video. Podobným směrem se chceme ubírat i do budoucna. Jeden komunikační kanál je pro Hitrádia málo,“ dodala Rachmanová.

Koncert Báry Polákové slibuje několik mimořádných překvapení

Právě posílení komunikace přes různé kanály včetně sociálních sítí je jedním z cílů síťové programové ředitelky Hitrádií. Své plány načrtla v nedávném rozhovoru pro RadioTV.cz.

Další živý koncert v rámci projektu City Live obstará zpěvačka Bára Poláková, která je objevem loňského roku. Její klip k singlu Nafrněná má na YouTube přes 11 milionů shlídnutí. „Samozřejmě se bude také povídat a naše posluchače čeká i několik mimořádných překvapení. Také tentokrát bychom rádi nabídli našich fanouškům i video na sociálních sítích a další překvapení,“ dodala programová ředitelka Hitrádií Markéta Rachmanová.

Živý koncert Báry Polákové v rámci projektu City Live pboběhne ve středu 23. března v 15 hodin.

Podívejte se na ukázku z koncertu kapely Kryštof v Tančícím domě

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .