Pražské rádio Kiss 98 slaví 22 let, celý týden vysílá z mobilního studia na Černém mostě

Pražské rádio Kiss 98 si v tomto týdnu připomíná 22. výročí zahájení vysílání. V Centru Černý most zřídilo mobilní studio, kde rozdává posluchačům dárky. Zde mají lidé možnost se podívat, jak probíhá vysílání.

kiss-98-centrum-cerny-most-651

Vysílání z mobilního studia bude spojeno s narozeninovým koncertem

Celý tento týden, konkrétně od pondělí 29. září až do soboty 4. října, pro vás proto vysíláme po celý den živě z našeho mobilního studia v Centru Černý most. Přijďte se podívat, jak se dělá rádio, prohlédněte si, jak vypadají vaši oblíbení moderátoři a nahlédněte jim přes rameno na ingredience „tradiční“ rádiové kuchyně,“ uvádí programový ředitel Kiss 98 Marcel Šůcha.

Pro návštěvníky detašovaného studia jsou každý den připraveny soutěže, děti se vyžijí malováním na obličej a čeká na ně také řada překvapení u našich Kisspatrolek. Oslavy 22. narozenin Kiss 98 pak vyvrcholí v pátek 3. října. V pět hodin odpoledne vystoupí přímo v Centru Černý most vedle mobilního studia zpěvačka Helena Vondráčková, s gratulací se coby Marie Antoinetta objeví i Monika Absolonová a  další muzikálové hvězdy. Představeni budou všichni moderátory Kiss 98, kteří společně zazpívají narozeninový hit.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: