Pražské Radio City uvádí kampaň City pro cestující

city-pro-cestujici-167V měsíci lásky radio City ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy odstartovalo nový originální projekt, ve kterém budou hrát hlavní roli city celé Prahy. Všichni posluchači z metropole teď dostanou neobvyklou možnost podělit se s celou Prahou o své citové srdeční záležitosti. Vybrané vzkazy se objeví ve vozech metra v průběhu léta.Mohou například pozvat lásku na nevšední rande, napsat neobvyklý seznamovací inzerát nebo zúčtovat s bývalkou. Stanice o tom informovala v tiskové zprávě. Nový projekt běží v první fázi na stránkách www.radiocity.cz, kde je k dispozici webový formulář. Právě zde se mohou posluchači svěřit se svými city a inspirací jim mohou být i první vzkazy nebo přiložený vizuál na konci tohoto článku.

Z doručených vzkazů posluchačů nakonec vyberou ostatní hlasující posluchači rovnou stovku vzkazů, které se v průběhu léta objeví v rámci kampaně v pražském metru. Na autory nejoriginálnějších vzkazů čekají romantické zážitkové večeře.

Věříme, že posluchače bude bavit City pro cestující psát i číst, vždyť v každém z nás je určitě skrytý kus romantika a možná objevíme i nové talentované spisovatele. Bude to příležitost znovu začít číst dávné milostné dopisy anebo tajné uložené SMSky. A pro někoho to může být také příležitost udělat konečnou tečku za bolestivým rozchodem. Nepochybně nás čeká poutavá četba, ve které pojede doslova celá Praha,“ říká k projektu programová ředitelka radia City Bára Lukášová.

Vizuál kampaně City pro cestující

city-pro-cestujici-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: