Praha versus City – nová improvizační show rádia City

praha_vs_cityČeský éter zažil tento týden premiéru „revoluční novinky“ s názvem „Praha versus City„, nová rubrika v ranním proudu „Dobré ráno, Praho!“ s Ivou Leckou a Vojtou Eflerem nabízí posluchačům možnost ovlivnit vysílání. Improvizační show nasazuje rádio City 93,7 FM do vysílání vždy v 7.30 a 8.30.

Improvizace „Praha vs. City“ ve všední dny

Nová rubrika rádia City 93,7 FM se poprvé objevila v programu v pondělí 5. září. Iva Lecká a Vojta Efler v rámci formátu „Praha versus City“ nabízí možnost posluchačům ovlivnit jejich vysílání. Improvizovanou scénku totiž oba ranní průvodci budou muset sehrát na základě námětů posluchačů, ti mohou své podněty psát prostřednictvím profilu na Facebooku.

Jejich kolegyně zprávařka jim poté v 7.25 vybere jedno téma a oba moderátoři rádia City budou mít jen minimum času na přípravu. Výsledek jejich snažení můžete naladit v premiéře vždy v 7.30 ve všední dny, repríza je nachystána na 8.30.

Z ARCHIVU: Staňte se animátorem s radiem City

Novinka přivítala posluchače do jubilejního programu, formát ranního vysílání v současném moderátorském složení je v éteru rádia City již čtyři roky. Do ranního vysílání „Dobré ráno, Praho!“ se po letní pauze opět vrací seriály Oto a Olina (premiéra v 8.05, repríza následující den v 6.30) a Deník šílené matky (premiéra v 7.05).

dobrerano_city_4rokyPosluchači rádia City se už čtvrtým rokem budí s Ivou Leckou a Vojtou Eflerem.

Rádio City hledalo prvňáčky

Přes 500 pražských prvňáčků dostalo před školou (či ve své lavici) dárky od rádia City. Rodiče mohli do středy zasílat fotografie se svými ratolestmi, speciální tablo dvaceti prvňáčků rádio City vystavilo na svém webu www.radiocity.cz a tři žáčci, kteří získali od hlasujících návštěvníků internetové prezentace nejvíce hlasů, vyhráli kompletní školní výbavu (psací a školní potřeby). Výherce oznámila stanice v pátek 9. září v 7.15.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .