Posluchači Rádia Blaník soutěží o soukromý novoroční ohňostroj

radio-blanik-651

V letošním roce odstartovalo Rádio Blaník novou tradici, ve které hodlá pro velký ohlas a kladnou odezvu opět pokračovat. Před necelým rokem uspořádalo historicky první blanický Novoroční ohňostroj v obci Miletín na Jičínsku, kde bydlí loňský výherce soutěže, pan Ladislav Dufek. I letos mohou posluchači stanice soutěžit o to, kde se novoroční ohňostroj uskuteční.

Pan Dufek z Miletína loni vyhrál novoroční ohňostroj pro své přátelé, sousedy a známé. Odezva na tuto akci byla kladná a tak hodlá Rádio Blaník organizovat soutěž o novoroční ohňostroj pravidelně. Až do pondělí 30. prosince 2013 mohou posluchači přímo do studia Rádia BLANÍK psát, proč měl být blanický ohňostroj právě u nich! A stejně jako před rokem vyhraje ta nejoriginálnější a nejzajímavější SMS.

Vítězné město či vesničku vyhlásíme v pondělí 30. prosince 2013 a o dva dny později, ve středu 1. ledna 2014, tu v 18 hodin odpálíme slavnostní Novoroční ohňostroj Rádia BLANÍK i s originálním hudebním doprovodem, který zazní také na všech našich vysílacích kmitočtech,“ uvedl programový ředitel Rádia Blaník Dan Rumpík.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: