Poslední víkend a pak zpátky do školy

034_vikend_tipyPROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – Poslední prázdninový víkend bude spojen částečně s blížící se školou, nejen pro žáky a studenty se chystá mnoho off-air akcí. Nezapomíná se ani na vítěze, dobré koncerty, alba bez přerušování či povídání se zajímavými osobnostmi. Zkrátka nepřijdou samozřejmě ani příznivci literatury a rozhlasové četby. Zveme na rozhovor s Peterem Duhanem.

Poslední víkend plný vítězů

Rádio Beat nabízí „Poslední víkend“, prostor totiž dostanou podlední tracky z hudebních nosičů, na které se většinou ve vysílání nedostane místo. Labutí písně celý víkend vždy od 8:00 do 19:00.

Víkend vítězů čeká posluchače Country Radia, jelikož každá soutěž má svého vítěze, rozhodla se stanice představit je všechny pohromadě.

O TOMTO VÍKENDU: Moravský rok ČRo na dožínkách, ČRo Region slaví narozeniny

Kiss 98 vsází na víkend „Back to School“, zpátky do školy se vydáte prostřednictvím hudebního opakování. Ve víkendovém playlistu najde své místo hudební matematika, zeměpis, dějepis, fyzika a mnohé další.

Kiss Morava soutěží s posluchači o Davida Guettu, konkrétně jeho nové CD. Víkend speciál s filmem „Muži v naději“ probíhá na Rádiu Krokodýl, soutěží se o dárky a vstupenky.

PROGRAMOVÉ TIPY RADIOTV: 34. týden 2011

vikend_tipy_banner_032a

Hudební tipy z českých vln

Radio Čas Rock servíruje hudební klasiku z roku 1979 v podobě AC/DC – Highway to Hell. Gama Rádio odehraje album Police s názvem Live at the ‚Omni‘ Atlanta. Rock Radia pak nabídnou Visací zámek a album Traktor.

Radiožurnál v rámci sobotního cyklu Naživo odvysílá záznam koncertu britské dívčí skupiny Spice Girls z Londýna. Classic FM hraje v rámci koncertu na přání Musica Proibita (od Gastaldona).

STALO SE: Rádia Hey pod jedinou společností, transformační licence pro Blaník a RockMax

Exkluzivní taneční drive Dance eXXtravaganza rádia Evropa 2 nabízí poslední hudební speciál, tentokrát z Pleasure Island (akci mediálně podporují a své DJ posílají Fajn rádia a Helax 937).

Poslední víkendová vydání letního koncertního speciálu Rádia Impuls odehraje koncerty skupiny Elán (Megakoncert) a Aleše Brichty (50 Tesla Arena). Poslední vydání pak uvede stanice ve středu 31. srpna, speciál zakončí vystoupením skupiny Chinaski.

Za mikrofon usednou Duhan, Langmajer i Pohlreich

Pestrou nabídku rozhovorů se zajímavými hosty zastoupí v našich tipech Dvojka Českého rozhlasu, sobotní pořad Hany Švejnohové s názvem Nezatloukat aneb My dva a čas bude hostit nového generálního ředitele Českého rozhlasu Petera Duhana, povídat si s ním bude nejen o tématu manželství.

DOPORUČUJEME: RRTV rozdala devět kmitočtů, pro SkyRock putují hned čtyři

Pro mimořádný úspěch reprízuje o víkendu Rádio Bonton rozhovor s českým hercem Jiřím Langmajerem. Naladíte jej v sobotu po 14. a v neděli po 15. hodině.

Rádio Frekvence 1 vrací po letní pauze diskuzní pořad Pressklub, pátečním hostem byl ministr financí Miroslav Kalousek (záznam rozhovoru najdete na www.frekvence1.cz), v sobotu pak uslyšíte cestovatele Dana Přibáně. Nedělní 17. hodina nabídne rozhovor se Zdeňkem Pohlreichem. „Myslí si, že odnaučil jíst Česko blafy? Proč končí s pořadem Ano, šéfe na TV Prima? Je pravda, že v poslední sérii bude ještě vulgárnější?“ zve stanice v anonci.

vikend_tipy_banner_032

Silvestr, Big Band, sci-fi či Vizionáři

Víkendové tipy pokračují pozvánkou na vysílání veřejnoprávního rozhlasu. Dvojka ČRo zve na Big Band ČRo pod taktovkou Václava Kozela v sobotu po 21. hodině. Na Britský Silvestr si můžete zavzpomínat o víkendu díky vysílání ČRo 3 – Vltava.

ČRo Ostrava odvysílá v sobotu ironicko-sarkastickou sci-fi Nathaniel Hawthorn: Experiment doktora Heideggera. Děj vsází na věčné téma elixír mládí, uslyšíte jej v podání Františka Šece (v režii Ilji Racka).

Mimo FM vlny za akcemi

Sluníčkové léto a letní Slavnosti Rádia Blaník zve posluchače do sportovní haly v Čimelicích na vystoupení Petera Nagyho, Šárky Rezkové, Štěpána Kojana ze skupiny Keks a Děti ráje. Od 14:00 čeká návštěvníky bohatý program s pouťovými atrakcemi, stánky a show, koncertní program začíná jako obvykle v 17:00.

Rádio City 93,7 FM uctí vzpomínku na Michaela Jacksona. Všichni pražští příznivci krále popu se sejdouu hotelu InterContinental, kde byl Jackson v roce 1996 ubytován při svém turné History. Odtud vyrazí celý průvod za podpory hudby Michaela Jacksona, která bude hrát z auta radia City.

ROZHOVOR: Klub 90′ má na Rádiu Rubi obrovskou odezvu, po prázdninách pokračuje, říká Marek Berger

Country Rádio podporuje westernový den. Westernové městečko Halter Valley, Dnešice u Přeštic, 20 km od Plzně, představí skupiny COP a Blueground. Proběhne výuka tanců, od 19:00 se koná country bál. Dále cowboyové, indiáni, workshop práce s lasem, bičem, noži, elektrický býk a mnoho jiný.

Barum Czech Rally se usídlí ve vysílání Rádia Zlín a rádia Kiss Publikum, během víkendu uslyšíte přímé vstupy reportérů přímo z místa dění, nechybí ani soutěže.

Kompletní seznam všech akcí najdete samozřejmě v přiloženém PDF dokumentu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .