Platforma Youradio si zvolila ambasadora, je jím elitní biker Tomáš Slavík

Streamingová a poslechová platforma Youradio skupiny Lagardere má od července svého ambasadora, stal se jím Tomáš Slavík, několikanásobný mistr světa a momentálně nejrychlejší foucrossař světa. Na jeho výkonech má hudba zásadní podíl.

tomas-slavik-02

Nová tvář zavedené aplikace

Elitní biker Tomáš Slavík na cestách tráví mnoho času, ať už na tréninky nebo přímo závody konající se často nejodlehlejších koutech světa. Podle vlastních slov Tomáše Slavíka má hudba zásadní vliv na jeho sportovní výkony, proto se stal prvním oficiálním ambasadorem služby Youradio, rádia, které hraje podle zvolených hudebních preferencí svých uživatelů.

Muzika je jedním z nejdůležitějších faktorů pro motivaci nejen při tréninku, ale i před samotným závodem. Pokud jste mě viděli v posledních deseti letech rozehřívat se v depu před závodem, tak vždy se sluchátky na uších,“ komentuje Slavík důležitost hudby ve svém životě.

Personalizovaný hudební stream nabízí možnost poslechu off-line

Hudební služba společnosti Lagardere Youradio je personalizovanou aplikací, která vybírá skladby podle vkusu posluchače. Výhodou je i možnost poslouchat hudbu off-line, kdy se několik skladeb uloží přímo do zařízení uživatele.

Aplikace disponuje několika předvolenými „náladami“, podle kterých následně vybírá jednotlivé tracky. Tomáš Slavík, který je především příznivcem punk rocku, doporučuje z předvolených nálad například Rockový budíček, Fitko a Nej Metal. Nová reklamní kampaň s Tomášem Slavíkem coby ambasadorem Youradia se objeví v červencových lifestylových a sportovních printových magazínech.

tomas-slavik-01

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: