Oslava čtvrtých narozenin RockRádií pokračuje v Českých Budějovicích

rockradio_4roky_perex

Rozhlasová síť RockRádií oslavuje v prosince čtyři roky od chvíle, kdy se poprvé ozvala v českém rozhlasovém éteru. První oslava proběhla 30. listopadu letošního roku v Plzni, den před oficiálními narozeninami. Pro příznivce „slušný rockový muziky“ jsou ale připraveny ještě další dva koncerty, jeden proběhne už tento týden v Českých Budějovicích, další je naplánován na začátek ledna v Písku.

Oslavy čtvrtých narozenin proběhly v sobotu 1. prosince přímo ve vysílání RockRádií. Den předtím se v Plzni představily společně na pódiu skupiny Arakain, Harlej a Škwor. Dva speciální výroční koncerty ovšem RockRádia ještě teprve chystají.

Dva dny před Štědrým dnem v ČB

Druhý narozeninový koncert RockRádií se mohou těšit všichni příznivci rockové muziky už 22. prosince. Od 17:00 vystoupí na Náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích Aleš Brichta, AB Band – MENHIR a Love Gangsters v čele s frontmanem Marothou, který je ranním moderátorem RockRádií. Vstupné je pro všechny posluchače RockRádií zcela zdarma.

Čtvrté narozeniny si naposledy RockRádia připomenou 11. ledna v Písku. Podrobný program je prozatím veřejnosti nepřístupný.

rockradio_4roky_plakat

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: