Od tohoto týdne se hraje o „Fajn maturák“ s moderací DJs Fajn radia

fajnmaturak_logo

Fajn radia od tohoto týdne dávají svým posluchačům možnost vyhrát originální maturitní večírek, jehož moderátory budou Tomáš Zástěra a Tomáš Novotný, nebo Kazma a Bruno, součástí výhry jsou ovšem i Robert Gajderovič a Dan Rakaczký. Registrovat se mohou středoškolské maturitní ročníky pomocí SMS, ty pak musí poslouchat vysílání a odhalit speciální výherní signál.

Maturitní večírek zdarma a známými DJs

„Fajn maturák“ vyhrávají každý všední den až do konce listopadu posluchači Fajn radia. „Ušetři prachy třídy. Vytáhni se před celou školou. Vyhraj Fajn maturák, o kterým se bude mluvit. Vyhraj Fajn maturák, na kterej nezapomeneš,“ píše Fajn radio na oficiální internetové prezentaci. Výhrou v soutěži je totiž maturitní večírek, který budou moderovat Tomáš Zástěra a Tomáš Novotný z odpolední show Nekecej OnAir nebo s Kazma a Brunp z Ranního mejdanu na Fajn radiu. Součástí výhry jsou i DJs Fajn radia Robert Gajderovič z pořadu To Nejnovější nebo Dan Rakaczký z Party Time.

PSALI JSME: Fajn rádia od července rozjíždí Ranní mejdan, Kamil a Marek míří na Hitrádio FM

Jak se do soutěže zapojit? Maturitní třídy se do soutěže zapojí přes registrační SMS ve tvaru FAJN (mezera) MATURAK (mezera) MĚSTO (mezera) TERMIN PLESU na telefonní číslo 900 06 03 (cena SMS jsou 3 Kč). Ve chvíli, kdy ve vysílání zazní „mash-up“, tedy mix dvou písniček přes sebe, mezi běžnými hity, musí se soutěžící dovolat jako třetí v pořadí. Tímto mixem se rozumí spojení jednoho známého hitu spolu se studentskou hymnou „Gaudeamus Igitur“.

radiotv_face_n03

O co se soutěží ve hře „Fajn maturák“?

Výhra obsahuje moderaci plesu dvěma profesionálními moderátory a jedním DJ z teamu Fajn radia zdarma. Dva moderátoři odmoderují kompletní program plesu v termínu dle dohody s výhercem, součástí ceny je i realizace afterparty (diskotéky), kterou bude zajišťovat profesionální DJ a moderátor z teamu pořadatele (zvuková aparatura není součástí výherní ceny).

fajnmaturak

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: