Objevte nový sport bossaball a poslechněte si klasiku

029_vikend_tipyPROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – O víkendu si poslechnete nahrávky o Rolling Stones, Queen, Led Zeppelin a mnoha dalších velikánů hudby. Nevynecháme tipy na rozhlasové hry, chybět nebudou klasická díla světové literatury či vybraná domácí díla. Možnost budete mít zahrát si zbrusu nový sport bossaball. Nejen o těchto tipech vás zpravíme tento týden.

Hudební vlny s Queen či Led Zeppelin

S Radiem Beat si celý víkend vychutnáte největší hity Rolling Stones a Queen, oslavíte tak narozeniny Jaggera a Taylora. Posluchači Radia Čas Rock vybrali albem týdne „Led Zeppelin – In Through The Out Door“, příznivci Rock Radia potom upřednostnili „Queen – Innuendo“. Na Gama radiu zazní „Leonard Cohen – Live In London – 1.CD“.

Zkrátka nepřijdete ani na vlnách Country Radia, tentokrát se stanice zastaví u banja a v každé hodině vysílání zazní minimálně dva hity spojené právě s tímto nástrojem. Francouzské interprety si vychutnáte, pokud o víkendu naladíte rádio Kiss 98. Rádio Impuls nasazuje v rámci Letního festivalu české muziky Petera Nagyho a Báru Basikovou, Classic FM odvysílá Zemi úsměvů od Lehára a konečně ČRo 1 – Radiožurnál zprostředkuje koncert skupiny ABBA z alba ABBA Live.

PROGRAMOVÉ TIPY RADIOTV: 29. týden 2011

vikend_tipy_banner_004

Původní dramatická tvorba Českého rozhlasu

Tento víkend vás pozveme na rozhlasovou hru My tři a pes z Pětipes, adaptaci na motivy Václava Čtvrtka odvysílá Dvojka Českého rozhlasu v sobotu. O den později nasadí původní rozhlasovou pohádku s názvem Marjánka. V rámci Letního večera s klasikou a klasiky uvede Dvojka v neděli také Dona Juana od Moliéra.

ČRo Plzeň zve posluchače na víkendové čtení, v sobotu je čeká povídka Každý svého strůjce štěstím od Aleny Vostré, v neděli potom Povídky ironické a sentimentální od Jaroslava Vrchlického.

Zahrajte si bossaball, prožijte Sexy Show a navštivte Žleby

Závěr víkendový tipů patří tradičně akcím mimo rozhlasový éter. Hradozámecké léto ČRo Region Střední Čechy zavítá v sobotu na zámek Žleby, příchozí přivítá Eduard Hrubeš v roli spoluprůvodce.

Fajn rádia pořádají v sobotu od 10:00 Bossaball Fríí tour 2011. Hit letošních pláží celého světa zamíří do Prahy na Beach festival na Císařské louce. Po celý den probíhá hra, soutěže, exhibice Martina Šimůnka či Zumbaparty.

Kiss Rádia pořádají či mediálně podporují hned několik akcí, za všechny zmiňme prázdninovou Sexy Show Live, na prázdniny ve velkém stylu v ATC Merkur v Pasohlávkách u Občerstvení Kučera čeká moderátor stejnojmenné rádiové showsoučástí programu je striptýz, soutěže o erotické ceny a muzika. Kompletní přehled akcí najdete v přiloženém PDF dokumentu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .