Nový rok přinese nové ráno na Fajn rádiích a návrat reality show Pomsta je sladká

fajn-rano-651

Není již tajemstvím, že s příchodem nového roku posílí OnAir team Fajn rádií zkušená moderátorská dvojice Jarda Košatka a Coco Jambo, která dlouhodobě úspěšně působila v ranní i odpolední show pro mladé posluchače v Jižních a Středních Čechách. Nová dvojice bude mít na starost nové Fajn ráno, které vysílají Fajn rádia ve všední dny v čase 6-9 hod.

Nové Fajn ráno s Jardou Košatkou a Coco Jambem se poprvé ozve ve čtvrtek 2. ledna 2014. Nové Fajn ráno nepřinese pouze novou moderátorskou dvojici, ale rovněž návrat legendární rádiové reality show, která je úzce spjata se značkou Fajn radio, a to Pomstu respektive Pomsta je sladká. Pomsta byla sladká, je sladká a bude sladká, a taky s novým mstitelem, moderátorem Coco Jambem,“ doplňuje Martin Maďarka, programový ředitel Fajn rádií.

Za dobu úspěšné rádiové reality show Pomsta je sladká se v éteru Fajn rádií chtělo pomstít neuvěřitelných 4368 lidí. O reality show byl po celou dobu vysílání velký zájem. „Všechny jsme bohužel vyřídit nestihli a nejenom proto se k ní vracíme,“ říká k zájmu posluchačů o Pomstu Martin Maďarka, programový ředitel Fajn rádií.

Příznivci ranního proudu Fajn rádií tak mohou od nového roku vstávat s novou moderátorskou dvojicí a vychutnat si staronovou a populární reality show.

fajn-pomsta-grafika-651

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: