Novou sezónu zahájilo Radio Čas Rock s hudební klasikou i tvrdou muzikou

radiocasrock_logovelkeRockový okruh Radia Čas spouští od září letošního roku ve vysílání dva nové hudební speciály, první z nich s posluchači zavzpomíná na dobu dávno minulou v ordinaci „MUDr. Riffa„. Druhá se podle slov Rádia Čas Rock pouští muziku, „kterou se jiná rádia bojí hrát„, nabídne totiž skutečně tvrdé tóny, chybět nemají zajímavosti z hardrockové scény.

Vzpomínky i tvrdá muzika ve speciálech

První z novinek Radia Čas Rock je týdeník „MUDr. Riff„, průvodcem a autorem je skutečný lékař MUDr. Jozef Chmelo, každý týden prezentuje hudební klasiku „z pohledu člověka, který tuto dobu aktivně prožil a má k ní spoustu postřehů, které ani po letech neztrácí na zajímavosti„. Těšit se můžete na historii stěžejních kapel kytarové scény, relace zmapuje vývoj světové rockové muziky či českého bigbítu. Ordinace se otevírá vždy v úterý po 20. hodině, reprízu naladíte v neděli od 22.00. Pamětníci si připomenou dobu, kdy chodili na bigbít a sháněla se „západní“ hudba.

PSALI JSME: Rockové Radio Čas na internetu

Právě dnes, ve čtvrtek 6. září, zahájí svou pouť rádiovým éterem další novinka Rádia Čas Rock. Její název je „Kovárna„, autorem jména je jeden z posluchačů, který zaslal vítězný návrh do rádia. Od 20.00 naladíte hodinu tvrdé muziky pod taktovkou Vaška Tesaře. Muzika bude stěžejní náplní hudebního bloku, moderátor ovšem chystá také plno novinek a zajímavostí z hardrockové scény. Repríza je naplánována vždy na neděli po 23. hodině.

mudriffDoktor Riff ordinuje každé úterý od 20.00 a v neděli od 22.00 v repríze.

Pokračují živé nahrávky a album týdne

Máte-li rádi živou muziku, pak pro vás Radio Čas Rock zprostředkuje atmosféru koncertů během dne. Do playlistu pravidelně Rádio Čas Rock zařazuje live verze písní, program je doprovázen sloganem „Koncert ve vašem rádiu„.

K TÉMATU: Radio Čas Rock spustilo ostré vysílání

Už oravidelnou součástí rockové mutace Radia Čas je album týdne, vždy v neděli po 21. hodině uslyšíte kompletní desku bez přerušování. Hlasovat lze na webu www.casrock.cz vždy od pátku do pátku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .