Novinky Kiss Morava: Válka nervů, sexy hlas a slevový portál

kissquiz

Rádio Kiss Morava představilo tento týden novou soutěžní hru „Válka nervů“, hlavní roli bude hrát trpělivost a odhodlanost. Vítěz získá kondom, fotoaparát a jiné ceny. Pokračuje ranní KissQuiz. Ženy a dívky se sexy hlasem se mohou hlásit do nového připravovaného pořadu rádia, hlásit se mohou už nyní. A aby nebylo novinek málo, můžete už nyní na slevovém portálu Zakiss.cz vybírat zlevněné služby a zboží.

Válka nervů o kondom i digifoťák

Kiss Morava oslavilo 20. narozeniny, od pondělí 17. října spouští novou hru Válka nervů. Každý všední den od 6.00 do 11.00 a také od 13.00 do 17.00 se soutěží o několik věcných cen. Během uvedené doby se ve vysílání objeví soutěžní signál, po jehož zaznění se musí zájemci dovolat co nejrychleji na linku 599 507 444. V živém vysílání následně soutěžící slyší postupně nabídku všech cen. Kdykoli zastaví příval cen jednoduchým pokynem, musí tak učinit ale do chvíle, než skončí časový limit, ten se však při každém kole mění.

PSALI JSME: 20 let Kiss Morava s celodenní soutěží

V ranním vysílání můžete nadále soutěžit v „Kiss Quizu“. Každé všední ráno v Ranním detoxu s Oldou a Barčou se testují vědomosti, během třiceti sekund musí hráč zodpovědět pět otázek (například: „Jaké je telefonní číslo do rádia Kiss Morava?„).

Kiss Morava plánuje pořad o erotice

Nové sexy hlasy“ se mají hlásit na e-mail ogbelec@kissmorava.cz. Podle webu Mam.cz plánuje Kiss Morava nový pořad o erotice, v těchto dnech hledá rádio ženy či dívky ve věku od 18 let, které se nebojí bavit ve vysílání o sexu a erotice. Jak dále píše server, podobný program je ke slyšení na sesterských rádií Kiss. Jedná se o Kiss Hády (Středeční sexy show s Michaelou a Blažmenem), Kiss Proton (Sex na EX) a Kiss Publikum (Sexy Show).

zakiss_czZaKiss.cz, nový slevový portál rádií Kiss

Nový slevový portál Zakiss.cz

Chceš spojit příjemné s užitečným? Chceš se bavit, užívat si a hlavně nakupovat za méně peněz? Pak je tady právě pro Tebe nový slevový portál Zakiss.cz. Skvělé slevové nabídky za skvělé peníze – to je Zakiss.cz. Klikni na www.zakiss.cz a můžeš se přesvědčit na vlastní oči,“ takto promuje stanice novou službu posluchačům.

Nový slevový portál přináší nabídky z různých oblastí a odvětví za nízké ceny. Portál zašťiťují soukromá hudební rádia Kiss. „Našim klientům poskytujeme služby na míru a naše bohaté zkušenosti nás staví mezi jedničku na trhu ve světě speciálních projektů,“ uvádí rádia Kiss a doplňují: „Novým slevovým portálem chceme pomoci našim stávajícím, ale i novým klientům využít možnosti spolupráce bez jakýchkoliv nákladů. Získají reklamu ‚zdarma‘ a navíc jim pomůže k vyšším obratům, následným ziskům a hledání nové klientely.“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: