Nejznámější slovenská moderátorka Adela Banášová končí v rádiu

banasova-mares-675Nejstarší soukromé rádio na Slovensku opouští jeho klíčová moderátorka Adela Banášová. FUN rádio bude mít od září novou ranní show, kde dostane prostor moderátorská dvojice z odpoledního vysílání. Banášová zatím svou budoucnost v jiných rádiích nevidí. I nadále ale bude moderovat některé menší projekty v televizích.

Moderátorka, která je známá českým divákům z projektu Česko Slovenská SuperStar svůj odchod z rádia potvrdila. Informace o konci jedné z nejoblíbenějších moderátorek přinesl bulvární deník Nový Čas. Oficiální verze zní, že Adela Banášová odchází na vlastní žádost, prý ale nejde o úplný odchod. Měla by participovat na jiných projektech stanice v budoucnu.

Adela byla jedním z talentů, kterým Fun radio dalo prostor v roce 1999. Tehdejší vedení stanice přijalo do svých rad několik mladých moderátorů včetně spíkrů končící alternativní stanice Radio Ragtime, které bylo obdobou pražského Radia 1. Adela sice nepatřila do skupiny alternativců, svou příležitost ale plně využila a po několika letech se stala nejdůležitější osobností Fun rádia. Dopomohl jí k tomu i fenomenální úspěch první řady Slovensko hledá Superstar, kterou moderovala s dalším kolegou z Fun radia Martinem Rauschem.

Fun rádio následně udělalo z Banášové svou hlavní moderátorku společně s Matějem Cifrou. Jejich společná ranní show vydržela v éteru sedm let a jednu dobu šlo prakticky o jediný formát ve vysílání stanice. Po ranní show totiž následovalo několik hodin hudby bez moderace a program byl doplněn jen podvečerním a večerním blokem.

banasova-mares-675Adela Banášová po boku Leoše Mareše v projektu Česko Slovenská SuperStar. Foto – TV Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .