Na rozhlasovém trhu se formuje další silný vlastník

kissradioPodnikatelská skupina GES Group Holding definitivně získala skupinu rozhlasových stanic pod označením Kiss radio, dále stanice Country rádio, Spin, Radio Beat a Radio 1. Vedle nich bude i nadále provozovat síť Rádio Hey.

GES Group Holding se tak vedle Media Bohemia a Lagardere Active zařadí mezi nejsilnější rozhlasové skupiny u nás. Do skupiny Radio Investments a MII Praha, kterou GES tímto získal, patří celkem jedenáct rozhlasových programů. Rádio Beat se zaměřuje na classic rock a tvrdší muziku, Rádio Spin provozuje hip-hopový formát. Country rádio je se svým písničkovým formátem jednou z nejúspěšnějších regionálních stanic na trhu. Radio 1 je průvodcem alternativní hudební scény a nemá pevně stanovený formát.

Pod značkou Kiss vysílají regionální studia Kiss Delta (Mladá Boleslav), Kiss Jižní Čechy (České Budějovice), Kiss Publikum (Zlín), Kiss Proton (Plzeň), Kiss Morava (Ostrava) a Kiss Hády (Brno). Do skupiny i mladoboleslavské Rádio Jizera.

kissprotonNovoroční přání Radia Kiss Proton (Plzeň)

Hlavním rozhlasovým produktem GES Group je síť Radio Hey. GES původně vybudoval nebo odkoupil několik samostatně vysílajících stanic, které později sloučil a nyní na všech frekvencích vysílá centrální program z Prahy. Do skupiny patří Hey Praha, Hey Brno, Hey Ostrava, Hey Profil (Pardubice) a Hey Sever.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,