Mrazík, Grossmann, Müller, Klus, Pink Floyd a jiná hudební esa o tomto víkendu

048_vikendtipy

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – Je sobota a to znamená, že se podíváme, co nabízí česká rádia tento víkend. Narozeniny oslavíme s Ozzy Osbournem a Johnem Densmorem, zavzpomínáme na pohádku Mrazík a zjistíme, že „když dva dělají totéž, není to totéž„. Chybět nesmí ani živé nahrávky a záznamy z koncertů, čeká nás navíc jedna hudební specialita. Od tohoto víkendu přinášíme kompletní víkendové tipy v nové podobě, PDF dokument už nemusíte stahovat.

Fanoušci RadioTV.cz na sociální sítích Facebook a Google+ si mohou víkendové tipy přečíst již v pátek večer. Pravidelnou PDF přílohu totiž od tohoto týdne najdete jako sdílený dokument pomoci služby Scribd, dokumenty tak nemusíte stahovat a přesto si je můžete přečíst pohodlně. Věříme, že nová podoba vás více zaujme.

Víkendový speciál – tentokrát s…

Ozzy Osbourne a Doors budou hlavními aktéry víkendového vysílání Radia Beat, narozeninový dvouprofil v sobotu a neděli od 8. do 19. hodiny. Rádio Blaník nabízí o víkendu DVD se slavným filmem Mrazík a k tomu přidá vstupenky na muzikálové představení na ledě. Víkend s Richardem Müllerem zažijete na Rádiu Bonton, vyhrát můžete nové CD „Eště“.

DOPORUČUJEME: Rádio Blaník nově v Domažlicích na 101 FM

Country Radio zavzpomíná na Jiřího Grossmann, v pondělí 5. prosince uplyne 40 let od jeho smrti. Rádio Egrensis rozdává v sobotu CD Davida Guetty „Nothing But The Beat“ a v neděli o CD Alexis Jordan. Rádio Haná rozdává o víkendu nové CD R.E.M., jakmile v éteru zazní, volejte studio a získejte jej. Víkend cover verzí zažijete na rádiu Kiss 98. Víkend speciál s Tomášem Klusem a jeho novým CD s originálním podpisem připravuje Rádio Krokodýl. Vstupenky na skotskou skupinu Nazareth rozdává Rádio Petrov, o víkendu můžete získat lístky na brněnský koncert.

PSALI JSME: Radio Egrensis vysílá od roku 1991, je s námi “na Západě za každé nálady”

radiotv_googleplus_03

Koncerty a alba bez přerušování

Rádio Bonton v neděli odehraje koncert Richarda Müllera, záznam vystoupení z pražské Lucerny (rok 2003) startuje v neděli. ČRo 1 – Radiožurnál zve na Hradologii 2011, v záznamu uslyšíte Dana Bártu s Illustratosphere, Kamila Střihavku, Romana Dragouna a mnoho dalších zajímavých interpretů.

STALO SE: Hitrádio FM Plus je už 20 let on-air, vzpomínat bude s posluchači

Classic FM na přání posluchačů odehraje Na sera´ e maggio (od Cioffi). Radio Čas v sobotu ve svém vysílání nasadí přímý přenos z Ostravského megakoncertu, videopřenos můžete zhlédnout na www.casradio.cz.

AKTUÁLNĚ: Radio Čas hraje v Rosicích na 92.2 MHz

Rockové tipy začínají u Radia Čas Rock, dle přání hlasující je albem týdne PANTERA – Vulgar Display Of Power (1992). Gama Radio a jeho nedělní album patří Sweet – Live In Denmark (1976). Růžový polibek od Pink Floyd obstarají Rock Rádia, jejich album Wish You Were Here naladíte v sobotu.

PŘEČTĚTE SI: Rock Radia budou slavit třetí narozeniny, po plzeňském koncertu se chystá…

radiotv_face_n01

KOMPLETNÍ VÍKENDOVÉ TIPY RadioTV

Pravidelnou PDF přílohu nemusíte od tohoto týdne stahovat do svého počítače, pročíst si jej můžete přímo na stránkách RadioTV.cz. Náhled na celou obrazovku provedete pomocí funkce „Fullscreen“, která je v záhlaví dokumentu. Přílohu si samozřejmě můžete nadále stáhnout. Věříme, že novou formu přivítáte a bude pro vás pohodlnější. Fanoušci RadioTV.cz na sociální sítích Facebook a Google+ si mohou víkendové tipy přečíst již v pátek večer.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .