Moderátoři Hitrádia Vysočina „podporují prince Harryho“, prohráli sázku a svlékli šaty

nahavysocina_perex

ZAJÍMAVOST – Moderátoři Ranní show Hitrádia Vysočina museli dodržet slovo a vyfotit se bez šatů. Sázka proběhla v návaznosti na téma vysílání, v němž se hovořilo o nahotě prince Harryho a publikování jeho fotografiích v rouše Adamově v bulvárním tisku. Právě v tomto okamžiku vznikl sázka: „Pokud někdo z Vás podpoří prince Harryho s námi a nebude se stydět za nahotu svého těla, půjdeme do podpory s Vámi.“

V Ranní show Hitrádia Vysočina, kterou každé ráno provází Helena Dvořáková a Jiří Doležal, tedy bylo nedávno poměrně rušno. Zanedlouho po výzvě poslal do studia svou nahou fotografii jeden z posluchačů. Moderátoři slib dodrželi a následně zamířili do fotoateliéru, kde vznikly podle serveru Super-Rádio.cz vůbec první nahé fotografie obou protagonistů.

Ranní show Hitrádia Vysočina se v současném moderátorském složení vysílá od října loňského roku. Moderátorská dvojice vznikla na základě soutěže „Vyberte si své ráno“. Od té doby se vysílá každý všední den u od 4:55.

Nahota a sázka byly hlavními aktéry také ve vysílání rádia Kiss Proton. Moderátorka Veronika Nágrová plzeňského rádia prohlásila, že pokud ten den nepadne další výhra v podobě luxusního zájezdu k moři, bude vysílat nahá. Programový ředitel Kiss Proton Míra Hejda po tomto prohlášení zasáhl do naplánovaného programu a výherní písničky vyndal z vysílání.

„Výhra skutečně měla padnout v pátek odpoledne. Tohle ale byla jedinečná výzva, kterou jsem nemohl nechat bez povšimnutí. To bych přeci našim posluchačům nemohl upřít,” řekl programový ředitel rádia a doplnil, že výherní songy přesunul na pondělní hanbatou vysílací frekvenci Veroniky. Ta ale ohlásila později odplatu, do studia pozvala profesionálního striptéra.

nahavysocina_textZdroj: Hitrádio Vysočina

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .