Miroslav Hrnko končí v pozici generálního ředitele skupiny Lagardere v ČR

Ve vrcholovém vedení Lagardere Active ČR končí po 15 letech Miroslav Hrnko. Řízení firmy přebírá přímo prezident a předseda představenstva skupiny Michel Fleischmann, který v nejbližších dnech nastaví strukturu řízení skupiny podle tohoto nového stavu.

Další působení Miroslava Hrnka v rámci skupiny bude upřesněno

miroslav-hrnko-vyska-noperexTento krok je plánovaný delší dobu a Miro bude pověřen v širším rámci skupiny Lagardere řízením jiné aktivity. Detaily budou oznámeny příští týden. Děkuji Mirovi za jeho výsledky a práci, které si vážím. Vždy jsem se na něj mohl plně spolehnout a jsem si jist, že to tak zůstane i do budoucna,“ říká prezident skupiny Lagardere Active ČR, Michel Fleischmann.

Po 15 letech jsem se rozhodl přijmout novou výzvu. Věřím, že získané zkušenosti budu schopen využít ve své další práci, na kterou se těším. Děkuji Michelovi za příležitost, kterou mi před 15 lety dal a za to, že mě v těžkých momentech vždy podržel. Také děkuji svým nejbližším spolupracovníkům a celému týmu skupiny Lagardere Active ČR za spolupráci,“ dodal Miroslav Hrnko.

Mediální skupina Lagardere Active ČR provozuje rozhlasové stanice Frekvence 1, Evropa 2, Radio Bonton a Dance radio. Dále provozuje publicistické Radio ZET a společně se skupinou Media Bohemia spoluvlastní obchodní zastoupení RADIOHOUSE.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .