Mejdan Gama rádia s kapelou Blue Rocket na vaší zahradě

gamaradio_logoletoMostecké Gama rádio spustilo v pondělí 29. srpna novou soutěž, v níž jeden šťastlivec bude moci uspořádat třeba zahradní párty s populární regionální rockovou skupinou Blue Rocket, se kterou rádio pravidelně spolupracuje. Soutěž probíhá v prvním kole ve vysílání, další část se přesune na internetové stránky.

Čtrnáctidenní soutěž Gama rádia je v plném proudu, „Mejdan Gama rádia s Blue Rocket“ začíná tento týden a první polovina bude probíhá on-air, tedy přímo ve vysílání. Po zaznění soutěžního signálu „No tak mě mačkej“ se musí posluchači dovolat do studia Gama rádia a zazpívat nějakou píseň od kapely Blue Rocket.

Nejlepší vystoupení „posluchačů-zpěváků“ umístí Gama rádio na svůj web www.gamaradio.cz už v pondělí 5. září. Návštěvníci budou rozhodovat o nejlepším hlasu. Ten bude v pondělí 12. září po 15. hodině, kdy končí hlasování, vyhlášen skupinou rovnou ve vysílání.

PŘEČTĚTE SI: RRTV rozdala devět kmitočtů, pro SkyRock putují hned čtyři

Hlavní výhrou v soutěži Gama rádia je onen zmíněný „Mejdan Gama rádia“ s pípou plnou piva značky Budvar, účastí moderátorů a skupinou Blue Rocket. Kde akce proběhne? Na jakémkoli místě, které si výherce zvolí, může to být na zahradě, ale též v panelákovém bytě 1+1.

gama_bluerocket

Regionální skupina Blue Rocket s Gama rádiem pravidelně spolupracuje.

Provozovatel Gama rádia získal na minulém zasedání RRTV kmitočet v Chomutově (silo), na frekvenci 89,7 MHz bude šířen program s výkonem 200 W. Vypočtený zásah činí 27 160 obyvatel. Společnost Gama media zažádala rovněž o liberecký kmitočet 90,3 MHz (Vratislavice). Kvůli bonitě ale musí nejprve kmitočet do licenčního řízení. Předpokládaný zásah 200 W vysílače totiž činí téměř 108 tisíc obyvatel.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .