Lucie Výborná s Janem Pokorným připravují další pokus o nepřetržité moderování

jan-pokorny-lucie-vyborna-651

V pátek opět vyroste mobilní vysílací studio Radiožurnálu na Václavském náměstí v Praze. Moderátoři Lucie Výborná s Janem Pokorným se pokusí překonat svůj vlastní rekord v nepřetržitém moderování. Zvládnou tentokrát 52 hodin?

Z Václavského náměstí se bude vysílat živě od pátku až do neděle. Během 52 hodin vyzpovídají moderátoři Lucie Výborná a Jan Pokorný celkem 100 hostů. Tato akce navazuje na loňský projekt 90. výročí rozhlasu, kdy oba moderátoři vyzpovídali 90 hostů během 48 hodin. A už loni Radiožurnál přemýšlel, co udělat příští rok. Rozhodli se, že překonají sami sebe a udělají rozhovory s jedním stem hostů za 52 hodin.

Studio na Václavském náměstí u koně bude rozhovory vysílat v pátek od 15 hodin do neděle 19 hodin. Posluchači se mohou těšit třeba na Zdeňka Svěráka, Jakuba Koháka nebo Ondřeje Sokola. Velká část rozhovorů se bude vysílat na Radiožurnálu, celý maratón v přímém videopřenosu na webu 100statecnych.cz, kde jsou také informace o tom, kteří další hosté přijdou.

Půjde o oslavu rozhlasového rozhovoru,“ dodává dramaturg pořadu Host Radiožurnálu, a zároveň muž, který dával dohromady všech 100 statečných, Martin Mašek.

A ještě o jeden rekord se Radiožurnál pokusí. Do 24 hodin po skončení 100 statečných by rád ve spolupráci s nakladatelstvím Grada vydal knihu s rozhovory, které budou v rámci rozhlasového maratónu odvysílány.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .