Libor Bouček už od pondělí vstává s rádiem Frekvence 1

frekvence1-libor-boucek-167Jeden z nejznámějších rozhlasových moderátorů a dlouhodobá tvář reality show VyVolení má od pondělí novou povinnost. Každé ráno vstává s rádiem Frekvence 1, kde měla 2. září 2013 premiéru jeho nová ranní show. Bouček byl přitom hlasem sesterské Evropy 2, no od nové sezony ho mediální skupina Lagardere zařadila právě na Frekvenci 1.

V ranním vysílání Libor Bouček nahradil Petra Vágnera, který přechází do odpoledního víkendového vysílání. Od pěti do devíti hodin ráno je tak průvodcem vysílání, jehož součástí mají být zábavné a drzé telefonáty ústředním postavám aktuálního dění v Česku, soutěže, zpravodajství a další typické součásti ranního programového bloku.

Je to kompletní změna životního stylu, ale v rádiu neexistuje nic lepšího než ráno. Těším se na posluchače Frekvence 1 a na společná vstávání. Udělám vše pro to, abychom společně měli to nejlepší ráno v zemi,“ uvedl v tiskové zprávě Libor Bouček.

Libora sleduji dlouhou dobu a nejde přehlédnout, jak roste profesně i osobnostně. V tom je opravdu na naše poměry výjimečný. Podle mého soudu není dnes v České republice moderátor s větším potenciálem a budoucností,“ dodává ředitel Frekvence 1 Miroslav Škoda.

frekvence1-libor-boucek-675

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .