Ruda z Ostravy ve čtvrtek odvysílal poslední show na Frekvenci 1

Herec Michal Kavalčík končí s moderováním na Frekvenci 1. Po více jak pěti letech tak bude ve čtvrtek 30. června uvádět svou poslední show jako Ruda z Ostravy. Poslední vysílání by mělo být „velkolepé“.

Foto: Frekvence 1

Foto: Frekvence 1

Rudu z Ostravy mohli fanoušci slyšet na Frekvenci 1 každý všední den mezi 12.00 a 13.00 hodinou. Ve čtvrtek 30. června se ale v éteru Ruda objeví naposledy. Jeho kolegové z rádia mu proto chystají řadu překvapení.

V tuhle chvíli můžeme prozradit, že Rudu z Ostravy do moderátorské síně slávy Frekvence 1 uvedou moderátorské hvězdy jako je Libor Bouček, Diana Kobzanová a další. Máme pro něj připravené i překvapení, které budeme tajit do poslední chvíle,“ naznačuje ředitel Frekvence 1, Miroslav Škoda.

Bylo to velke a bylo to krasne a nikdy na to nezapomenu. Je třeba jit dal a zas o kus vyš. Nebo hloub? No to je jedno. Diky všem, co mě ladili každy den na F1,“ vyjádřil se v tiskové zprávě samotný Michal Kavalčík.

Poslední Rudův program na Frekvenci 1 bude o hodinu delší než obvykle. Skončí tedy úderem 14. hodiny. Od 1. července bude jeho pořad nahrazen prodlouženým vysíláním Markéty Mayerové a Romana Mikesche. Posluchači je tak v éteru uslyší denně od 9.00 do 15.00 hodin.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .