Léto s Relaxem o grilovačku a závod na Dračích lodích

relaxradio_velkeperexNěkolik litrů zmrzliny bylo už mezi posluchače Rádia Relax rozdáno, to ovšem neznamená, že se jednalo o jedinou soutěž, kterou středočeská stanice nabídla. Hraje se o uzenou kýtu a basy piva ke grilovací víkendovou párty. Aby toho nebylo málo, už v polovině srpna se bude konat závod Dračích lodí. Na konci prázdnin se bude hrát o zajímavý technický hit.

Letní grilovačka každý týden na Rádiu Relax

V minulých dnech se ve vysílání Rádia Relax soutěžilo o deset porcí vyhlášené místní zmrzliny denně. Akce sklidila podle programového ředitele Milana Hanuše velký úspěch. V současné době probíhá neméně atraktivní soutěž o uzené kýty a několik bas piva na víkendovou párty.

Do soutěže se lze zaregistrovat tak, že posluchači zašlou fotografii ze své párty na webové stránky www.radio-relax.cz. Posléze musí pozorně sledovat vysílání, každý víkend totiž získá jedna přihlášená parta výhru přímo na jejich „grilovací párty“ – uzenou kýtu a několik bas piv. Už koncem srpna zahájí Rádio Relax soutěž o velmi zajímavou cenu.

relax_stanleyRádio Relax zprostředkovalo posluchačům setkání s Tomášem Kabrlem, jedním z držitelů Stanley Cupu. Zdroj: Archiv Rádia Relax

Off-air akce Rádia Relax pokračují

Minulý víkend se za mediální podpory Rádia Relax konal v Panenském Týnci Car Wars, tedy tunikový sraz. Na akci proběhla noční Relax párty. Tomáš Kaberle přivezl do Kladna Stanley Cup a ani u této akce Rádio Relax nechybělo. Fotografie najdete na www.radio-relax.cz.

Z ARCHIVU: Novinky v ranní show a zvuku Radia Relax

Už v polovině srpna proběhne v rámci oslav města Louny závod Dračích lodí s několikaletou tradicí. Lounské vábení proběhne ve dnech 12. až 14. srpna, na akcích vystoupí například Kamil Střihavka či Marek Ztracený. Samotný závod Dračích lodí proběhne ve 12:00, Veslařský klub Ohře bude trénovat od 8:30. Přihlášku k závodu naleznete na www.lounskevabeni.cz.

Každý pátek a celé prázdniny vyplouvá Oldie’s parník Rádia Relax. Dvě kryté vyhřívané paluby nabízí lodní bar, taneční parket a DJ pult. Návštěvníci se mohou těšit na retro hudbu a míchané drinky. Vstupenky si zájemci rezervují na parnik@radio-relax.cz, na stejné adrese si lze zamluvit autobusy, které přivezou posluchače z Rakovníku, Kladna a Kralup nad Vltavou. Parník Európa vyplouvá ve 20:00 z přístaviště u Štefínikova mostu na Praze 1. Plavba vede například k Vyšehradu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .