Léto na Kiss Rádiích: Oslava narozenin a soutěže o akvárium či fotoaparát

kissradio_letoAUDIO UVNITŘ – Prázdniny a léto jsou v plném proudu a my pokračujeme v mapování letního rozhlasového éteru. V dnešním článku se zaměříme na rozhlasovou síť rádií se značkou Kiss. Součástí vysílání jsou samozřejmě soutěže o různé věcné i peněžní ceny. Mnohá rádia Kiss navíc hledají nové posily do svých týmů. V neposlední řadě vás zve rádio Kiss Jižní Čechy na dnešní oslavu svých narozenin.

Kiss 98: Kabrioléto, Sázavafest a mnoho jiného

Na stránkách RadioTV jsme vás již informovali o nové soutěž Kabrioléto. Nejedná se o jedinou akci, která probíhá na vlnách rádia Kiss 98. Celý tento týden se v programu rozdávají volné vstupenky na festival Sázavafest. Zájemci nechť ladí každé odpoledne proud Petra Ticháčka.

AKTUÁLNĚ: Chcete se svézt kabrioletem? Můžete na Kiss 98

Kiss Delta: Fotografická soutěž jde do finále

Zájemci se mohou hlásit do rádia Kiss Delta na pozici moderátora. Na e-mail poprve@kissdelta.cz stačí napsat nějaké informace o sobě. Vybraní uchazeči dostanou pozvání do vysílání, od 4. srpna každý čtvrtek po osmé hodině večer usednou za mikrofon. Hlasování o největší talent bude probíhat na Facebooku a na webu stanice www.kissdelta.cz.

SELF-PROMOTION: BLACK LIST

Finále soutěže o fotoaparát Fujifilm Finepix XP 30 je na spadnutí. Kiss Delta umístila na internetové stránky www.kissdelta.cz fotografie od posluchačů, hlasovat mohou návštěvníci pomocí SMS ve tvaru DELTA (mezera) ČÍSLO FOTKY na číslo 900 09 06 (cena SMS je 6 Kč), resp. na Facebooku. V pondělí 25. července odpoledne vyhlásí moderátoři výherce tří outdoorových fotoaparátů. Stále probíhá soutěž s Bondy centrem, každou letní sobotu staří poslouchat rádio Kiss Delta, přijít na určené stanoviště a sdělit správné heslo.

Kiss Hády: Velká hra „Jak to slyší ryba?“

Každou hodinu zazní v éteru rádia Kiss Hády soutěžní signál, jakmile se objeví v čase 8-18 (kromě 11:00), musí se posluchači dovolat do studia na číslo 541 42 88 33. Dovolají-li se jako první, budou moci hádat tajemný zvuk, který vydává blíže neurčená věc či zvíře pod vodou. Kdo uhodne, získá jedno ze dvou mořských akvárií s kompletním příslušenstvím v hodnotě 35 tisíc korun.

UPOUTÁVKA: ODPOLEDNÍ SHOW PH FAKTOR

Rádio Kiss Hády pořádá též akce mimo rádiové vlny. V sobotu 16. července v 19:00 u Občerstvení Kučera v Merkuru v Pasohlavkách se koná prázdninová open párty s DJ Pepou Karadym a kisspatrolkami. Mimo muziku se budete moci zúčastnit adrenalinové Free style motoshow předních českých jezdců. Vstupenky se rozdávají v éteru.

Kiss Jižní Čechy: Oslava kulatin a hledání moderátora

Právě dnešní den, středa 13. července, patří v éteru rádia Kiss Jižní Čechy oslavám narozenin. Denní playlist sestavili posluchači prostřednictvím webu www.kissjiznicechy.cz. Oslava narozenin začíná v 11:00, do studia zavítají všichni současní moderátoři, aby v pravé poledne oslavili kulaté, desáté narozeniny. Pozvání přijali též moderátoři, kteří prošli studiem během doby vysílání. K oslavám nutno dodat, že na Facebooku rádia Kiss JČ je téměř 75 tisíc posluchačů, k tomu se navíc chystá další Kisspárty LIVE.

POSLECHNĚTE SI: JIHOČESKÝ TALENT ROKU

Jihočeský moderátorský talent roku hledá rádio Kiss Jižní Čechy. V sekci „Hlášky z vysílání“ na internetu budou umístěny záznamy z odvysílaných středečních večerů, kde se za mikrofonem střídají potenciální adepti na nové moderátory. Jednu celou hodinu budou vysílat ti, kteří se přihlásili a byli vybráni.

kissjc_10Rádio Kiss Jižní Čechy je v českém éteru už 10 let.

Kiss Morava: Festivalový servis

Nejlepší festivaly v České a Slovenské republice“ nabízí i letos rádio Kiss Morava. Na internetových stránkách www.kissmorava.cz najdou návštěvníci informace o právě probíhajících akcích, na něž budou moci zavítat během prázdninových měsíců. Ve vysílání navíc stanice rozdává volné vstupenky v mnoha soutěžích.

UPOUTÁVKA: KISS FRESH

Pro fanoušky fotbalové Premier League se chystá od pondělí 18. července soutěž o zájezd do Anglie na zápas prestižní ligy. Součástí výhry je samozřejmě ubytování. Více informací se dozvědí posluchači Kiss Morava už v pondělí.

Kiss Proton: Grilovačka zdarma

Pětilitrový sud piva Gambrinus, dvě kila masa na gril, poukázku na odběr 30 piv v hospodě, poukaz na zboží v prodejnách Maso Brejcha a pytel dřevěného uhlí vyhrávají posluchači rádia Kiss Proton. Úkolem soutěže je registrovat pomocí SMS ve tvaru PROTON (mezera) GRIL (mezera) JMÉNO, kterou je třeba odeslat na číslo 900 09 06. Každý týden vybere stanice jednoho šťastlivce, soutěž probíhá denně v Kisspárty.

SELF-PROMOTION: VEJVOĎÁKOVO RÁNO

Na www.kissproton.cz mohou návštěvníci sledovat online fotbalový deník. V éteru Kiss Proton též probíhala hra „Za tři songy k moři“.

Kiss Publikum: Letní radovánky a Sexy show

Nabité léto je rovněž na vlnách rádia Kiss Publikum. Do 15. července se v éteru vyhrávají vstupenky na vystoupení dua Verona ve Vracově v rámci letního areálu Březíčko. O lístky se hraje v show „Odpolední veget“ i večerním vysílání. Také o prázdninách pokračuje červnová novinka Sexy Show, ve středu po 22. hodině do éteru „vtrhne“ dvojice Ondra Zehnal a Ondra Albrecht. Po 22. hodině se budou s posluchači bavit o sexu, erotice a „vůbec o všem, o čem se v denním vysílání nesmí mluvit„. Nechybí ani speciální hosté. Archiv najdou zájemci v podestu na www.kisspublikum.cz.

POSLECHNĚTE SI: ODPOLEDNÍ VEGET

Rádio Kiss Publikum dále hledá moderátora či moderátorku pro víkendové vysílání. Přihlásit se můžete i vy na e-mailu: program@kisspublikum.cz. Do 11. září pak probíhá fotosoutěž „Čedok letní radovánky„, principem hry je co nejoriginálněji zvěčnit „městské koupaliště„. Fotografie lze posílat do 28. srpna.

sexy_show_kisspublikumSexy show s Ondrou a Ondrou na rádiu Kiss Publikum každou středu po desáté.

Autor článku:

Komentáře (2)

 1. Barka

  Asi před týdnem jsem si procházel rádio Kiss publikum. Jeden večer hráli house a
  celkem jsem se pobavil. Druhý den jsem ho pustil zase, abych se v něm zase trochu
  orientoval. A myslel jsem , že mě trefí šlak. Nevím , co to mělo znamenat , ale
  nějací dva pánové tam jeli po pražsku nebo já nevím , třeba se tak mluví v Ústí
  a trvalo to dlouho, dostal jsem takový záchvat hnusu , který prožívám , jen když
  slyším němčinu nebo nadlidi z USA. Bylo to něco tak odporného , že jsem prásknul
  dálkou o zeď, naštěstí fachčí. Jak si někdo vůbec může na regionálním rádiu
  dovolit , aby se nemluvilo buď spisovně nebo po našem. Tady na Moravě není na
  hele koukej nikdo zvědavý, to je opovrhnutí řečí našeho rodného kraje. Je to
  alarmující, co za pazvuky pouští rádio ze Zlína , který je na rozraní Slovácka,
  Valašska a Hané. V Čechách také určitě nejsou zvědaví na naše tož.
  Příspěvek samozřejmě nemá nic společného s nějakým opovržením nářečí v Čechách.

  1. Martin Petera

   Večerní program rádií se značkou Kiss je každý den jiný, jedná se zpravidla o hudební tematické speciály. Některé formáty připravují i česká studia Kiss Rádií a poté je vysílají ostatní – například Discopříběh s Michalem Davidem (pátek 19-24). Sice nevím, o který program se jednalo v případě Vašeho poslechu, ale „pražšký dialekt“ na moravském rádiu by se mi určitě taky nelíbil.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .