Letní soutěže Radia Kroměříž: vstupenky na festivaly i dovolená v Chorvatsku

Radio Kroměříž získalo svou první FM frekvenci až letos v květnu, přitom už několik let buduje oddanou posluchačskou základnu nejen ve svém regionu. Nyní své posluchače posílá na letní festivaly a dovolenou v Chorvatsku.

radio-kromeriz-651

Během prázdnin vstupenky na několik festivalů

Rádio Kroměříž uzavřelo partnerství s pořadateli zajímavých hudebních a žánrových festivalů, které se během léta uskuteční po celé České republice. Během prázdnin tak mají posluchači Radia Kroměříž možnost získat vstupenky například na proslulý Sázavafest, vizovické Trnkobraní, holýšovský Pekelný ostrov, multižánrový festival Slavonice fest, populární Slavnosti piva na Kamínce u Roštína nebo završit sezonu při kroměřížských Svatováclavských slavnostech.

Výherci tak mají zdarma možnost navštívit vystoupení velikánů, jakými jsou Smokie nebo Alphaville, ale i matadorů české hudební scény. Mezi nimi nebude chybět Lucie Bílá s Arakainem, Michal Hrůza, Xindl X, Anna K. či kapely Wohnout, Chinaski, Olympic nebo Divokej Bill,“ sdělil Miroslav Karásek z Radia Kroměříž.

Posluchačům Radia Kroměříž přitom stačí pouze poslouchat vysílání a po zaznění výherního signálu zavolat do studia. Pak už je výhra jejich.

Soutěž o dovolenou probíhá v prázdninovém autobusu

Další letní soutěží, která momentálně běží ve vysílání je o dovolenou v Chorvatsku. Tato soutěž probíhá standardně registrací přes SMS, přičemž promotým vyhlasuje jména případných výherců ve vysílání. Posluchači následně mohou vyrazit do prázdninového autobusu, kde si zvolí jedno z dvaceti sedadel. Pod těmito sedadly jsou vypsány výhry a jednou z nich je právě zájezd k moři. Další podrobnosti k soutěžím jsou na webu Radia Kroměříž.

Rádio Kroměříž prozatím vysílá jen na internetu, letos v květnu však získalo i FM licenci na frekvenci 103,3 MHz / ERP 50 kW.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .