Letní Slavnosti Rádia Blaník startují v sobotu naplno, na webu nové dárky a soutěž

blanik_letni_slavnosti

Nejposlouchanější regionální rádio v České republice pokračuje s tradiční letní off-air akcí s názvem „Letní slavnosti Rádia Blaník„. V některých městech bude Rádio Blaník vůbec poprvé – Čáslav, Rakovník, Chrudim a jiné. Kromě hudebního vystoupení interpretů známých z vysílání Rádia Blaník se můžete těšit na bohatý doprovodný program. Na internetových stránkách Rádia Blaník navíc představilo nové dárky v internetovém obchodě, do konce června probíhá soutěž o narozeninové tričko.

Petra Černocká, Petr Spálený, Václav Neckář, Jakub Smolík – to jsou jen některá z mnoha jmen interpretů, která letos budete moci slyšet na celkem patnácti letních poutích Rádia Blaník mimo éter. Už v sobotu 25. června zavítá tým stanice do Říčan. Ve vysílání vyhradí tento víkend Ivanu Mládkovi, soutěžit se bude o DVD kolekci Jožin z Bažin.

Sluníčkové léto aneb letní Slavnosti Rádia Blaník 2011

Rádiem Blaník se posluchači mohou celý rok setkávat v mnoha koutech České republiky. Po narozeninových oslavách na Konopišti (Narozeninové noviny ke stažení na webu) se Rádio Blaník přesunulo 11. června do Čáslavi, kde přítomní zhlédli vystoupení Jaroslava Uhlíře, Josefa Vágnera, Kamélií či Václava Neckáře a Bacilů. V sobotu 25. června odstartují letní Slavnosti naplno, v Říčanech v rámci Petropavelské pouti vystoupí Marcel Zmožek, Šárka Rezková, Petr Kotvald a Jakub Smolík. Na místě samozřejmě nebude chybět staniční tým Rádia Blaník. Koncertní část programu začíná od 17:00, vstup na akci je tradičně zdarma.

NENECHTE SI UJÍT: Od ledna budou na Blaníku “Slavné desky hezky česky

Letos navštíví blanický tým také například Čáslav, Rakovník, Chrudim, Náchod či Sušici, tedy místa, kam doposud nezavítal. Rádio Blaník ovšem míří do tradičně známých míst, kde se akce setkávají s velkým ohlasem (Moravské Budějovice, Teplice, Nová Bystřice a mnoho jiných). Celkem budou moci posluchači přijít až na 15 míst. V Čimelicích pak letní Slavnosti spojí rádio s velkou výstavou květin, ta se tu koná každý druhý rok. V rámci putování se plánuje tradiční výstup na horu Blaník.

blanik_leto_koncertLetní Slavnosti Rádia Blaník jsou s touto stanicí už neodmyslitelně spojeny. Zdroj: RadioBlanik.cz.

Každá z akcí Rádia Blaník startuje od 14:00, na rodiny s dětmi čeká odpoledne plné stánků, atrakcí, ale nechybí ani rekordy s agenturou Dobrý den a bohatý doprovodný program. Jednotlivými dny vás provedou moderátoři Rádia Blaník, pro posluchače bude mít navíc plno dárků. Odpolední program pravidelně zakončí ohňová show a ohňostroj. Na akcích potkají posluchači „obláčková auta“ v rozšířeném vozovém parku, skákací hrad pro děti. Sérii akcí zakončí tým 24. září v Plzni, kde vystoupí Petr Rezek, Hana Zagorová a Meky Žbirka. Kompletní program najdou zájemci na webu Rádia Blaník.

Tento víkend on-air speciál s Ivanem Mládkem

Ačkoli Rádio Blaník bude aktivní mimo rozhlasový éter, nezapomíná ani na posluchače u rádiových přijímačů. Tento víkend se vysílání bude věnovat Ivanu Mládkovi. Ve vysílání zazní řada jeho známých písní, osobně pak bude hostem a prozradí mnohé zajímavosti z osobního i profesního života. Po celý víkend mohou posluchači získat DVD kolekci Jožin z bažin a další největší hity.

SOUVISEJÍCÍ: Přepisy rozhovorů Rádia Blaník nově na internetu

Celkem se na této kolekci nachází 28 unikátních videoklipů, které vychází vůbec poprvé. Jakmile ve vysílání zazní song od Ivana Mládka, musí se zájemci co nejrychleji dovolat do studia na linku 800 109 109. Vyhrává první volající. Rozhovor v textové verzi bude umístěn na web Rádia Blaník během následujícího týdne.

blanik_slavnosti_neckarBohatý doprovodný program, koncertní vystoupení zpěváků známých z vysílání – letní Slavnosti Rádia Blaník.

Internetová soutěž a nové dárky v e-shopu

Pokud chcete získat výroční tričko vyrobené u příležitosti 12. narozeninového koncertu Rádia Blaník na Konopišti, stačí odpovědět na internetovou otázku v soutěži: „Letní Slavnosti Rádia BLANÍK proběhnou letos na 15 místech. Na některých z nich tato akce proběhne historicky úplně poprvé. Kde to bude?“ Odpovědi zasílejte prostřednictvím internetového formuláře do 30. června. Deset posluchačů získá tričko, dalších 5 potom jízdenky na výletní turistický vlak do Posázaví.

K TÉMATU: Blaník oslavil narozeniny, vydává CD

V internetovém obchodu Rádia Blaník můžete zakoupit nové předměty. Prvním z nich je zbrusu nové album „Hezky česky 2″. Nově v nabídce Rádio Blaník najdete mluvicí otvírák (při otevření lahve zahraje znělku Rádia Blaník), pamětní minci z edice Pamětník a v neposlední řadě obláčkový deštník.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .