Legenda Československé televize Indra Vostrá uvádí pořad Nad dopisy rockerů na RockRádiu

Pamětníci si jistě vzpomenou na kdysi slavný televizní pořad Nad dopisy diváků na Československé televizi. Moderátorka tohoto pořadu Indra Vostrá nyní propůjčila svůj hlas pořadu Rockrádií s názvem Nad dopisy rockerů.

rockradio-indra-vostra-651

Zábavná forma v kombinaci s mírnou recesí

Zábavnou formou tak nyní bude RockRádio moci reagovat na podněty zvenčí, tedy posluchačů této stanice. Zároveň chceme našim posluchačům umožnit ještě snazší způsob jak s námi komunikovat a proto jsme speciálně pro ně zřídili originální emailovou adresu, která ještě více asociuje legendární slogan pořadu: Chcete li nám psát, pište na tři jedničky padesát,“ říká programový ředitel sítě RockRádií Petr Sznapka.

Celé vysílání se nese v zábavném, místy recesistickém duchu. I samotná moderátorka otevírá svůj pořad slovy: „Dobrý den, vážení posluchači, z hlasatelny RockRádia vás zdraví Indra Vostrá. Neděláme si legraci, jsem to opravdu já, a představte si, ještě živá.

Poslechněte si první vydání pořadu Nad dopisy rockerů

První vydání pořadu naleznete v následující zvukové ukázce. Posluchačské postřehy k vysílání RockRádia je možné psát na 11150@rockovyradio.cz. Nad dopisy rockerů se ve vysílání objevuje vždy v úterý a ve čtvrtek v 11.40 a 16.40 o víkendu pak vždy po 13 hodině.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .