Královská britská i mladá česká muzika o tomto víkendu v českém éteru

046_vikendtipy

PROGRAMOVÝ audio PRŮVODCE RadioTV – Britské královské hudbě budou patřit o tomto víkendu vlny českého rozhlasového éteru, čeká vás hudební vzpomínání na úmrtí frontmana skupiny Queen, uslyšíte koncert kapely Hurts a chystá se mimo jiné též speciální hitparáda, kterou bude moderovat Petr Bende. Extra porce taneční živé hudby také chybět nebude. Vítáme vás u tradičních víkendových tipů.

Víkendový speciál s…

Radio Beat si připomene výročí úmrtí Mercuryho a oslaví narozeniny Kirka Hammeta ve speciálu s Queen & Metallica. Víkend s Dětmi ráje zažijete na vlnách Rádia Blaník, volné vstupenky a dárky (2CD, kniha) se vyhrávají po oba víkendové dny.

Radio Beat – Víkend speciál – Queen & Metallica

Rádio Bonton připravilo víkendový speciál s mladým britským uskupením Hurts, o víkendu rozdává stanice jejich 2CD, jedná se o deluxe edici k debutu Happiness. Výherním signálem jsou dva songy od této skupiny za sebou. Nezapomeňte, že v neděli po 16. a v úterý po 21. hodině odehraje Rádio Bonton koncert skupiny Hurts z jejich letošního berlínského vystoupení.

Rádio Bonton – Víkend speciál -Hurts

STÁHNĚTE SI: VÍKENDOVÉ TIPY.46

043_banner

Country Radio slaví o víkendu se Standou Chmelíkem, v neděli bude hudební skladatel a muzikant hostem přímo ve studiu. Nechybí ani soutěž o jeho CD. Víkend s Tomášem Klusem nasazuje Radio Černá Hora, nové album Racek dostane hned několik šťastlivců.

Rádio Egrensis rozdává CD skupiny Evanescence s názvem Wind-up. Evropa 2 připravuje Dance Exxtravaganza speciál, v sobotu po 22. hodině totiž odvysílá přímý přenos z velké taneční akce Transmission.

Evropa 2 – Transmission LIVE

Milovníci černé muziky si mají přijít na své při poslechu rádia Kiss 98, vyhrávat můžete navíc album zpěváka Seala s názvem Soul II. Příznivce Petra Bendeho potěší o víkendu Rádio Krokodýl, jeho nové album Trojka získá několik šťastlivců, kteří se dovolají ve správnou chvíli do studia. Navíc v sobotu po 18. hodině vás čeká hitparáda s Petrem Bende.

Kiss 98 – Víkend speciál – Víkend s vůní čokolády

Rádio Krokodýl – Víkend speciál – Petr Bende

radiotv_googleplus_01

Hudební pozvánky – koncerty a alba bez přerušení

Jak už jsme uvedli výše, Rádio Bonton nasazuje koncert skupiny Hurts – Live In Berlin (2011). Team NAŽIVO uslyšíte v sobotu po 23. hodině na Českém rozhlase 1 – Radiožurnálu.

Classic FM nechal posluchače hlasovat o tom, jaký koncert by rádi slyšeli v sobotu hodinu po pravém poledni. Jedná se o Antonína Rejcha a jeho Kvintet Es dur pro fl, ob, cl, cor a fg, op. 10 č. 3. Večer potom čeká příznivce klasické hudby Puccini: Bohéma (opera), v neděli pak Brahms: Koncert pro pft a orch č. 2 B dur, Musorgskij: Obrázky z výstavy.

Radio Čas Rock na přání posluchačů odehraje Pink Floyd a jejich album z roku 1973 – Dark Side Of The Moon. Nedělní album na Gama rádiu patří i tento týden skupině Queen, jejich Live At Wembley’86 zazní v druhé části dvojdílného CD. Pankáči se mezi sebou celý týden „prali“ o přízeň posluchačů Rock Rádia, zvítězili Plexis a jejich letošní album Vohul to!.

radiotv_face_n01

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .